deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
CEZ
Zpět

Program a výsledky

1. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
00:30 Golf Muži – 4. kolo muži
00:45 Jezdectví Všestrannost – cross country – družstva a jednotlivci m/ž -
01:30 Sportovní střelba Muži - 25 m rychlopalná pistole - 1. část kvalifikace muži -
02:00 Šerm - - - muži -
02:00 Šerm Kanada 31:45 Německo muži -
02:00 Házená Portugalsko 30:31 Japonsko muži -
02:00 Plážový volejbal Kanada 2:1 USA ženy -
02:00 Volejbal Polsko 3:0 Kanada muži -
02:10 Atletika Ženy – kladivo - kvalifikace - skupina A ženy -
02:30 Pozemní hokej Německo 3:1 Argentina muži -
02:40 Atletika Ženy – 3000 m překážek – 1. rozběh ženy -
02:50 Atletika Ženy – dálka - kvalifikace - skupina A ženy -
02:50 Atletika Ženy – dálka - kvalifikace - skupina B ženy -
02:55 Atletika Ženy – 3000 m překážek – 2. rozběh ženy -
03:00 Basketbal Kanada 66:76 Španělsko ženy -
03:00 Stolní tenis Slovinsko 1:3 Jižní Korea muži -
03:00 Stolní tenis Tchaj-wan 3:0 Chorvatsko muži -
03:00 Stolní tenis Hongkong, Čína 3:1 Brazílie ženy -
03:00 Stolní tenis Egypt 0:3 Rumunsko ženy -
03:00 Plážový volejbal Čína 0:2 Brazílie ženy -
03:10 Atletika Ženy – 3000 m překážek – 3. rozběh ženy -
03:10 BMX freestyle Ženy – finále ženy
03:30 Plavání Muži - 50 m volný způsob – finále muži
03:35 Atletika Ženy – koule – finále ženy
03:37 Plavání Ženy - 50 m volný způsob – finále ženy
03:40 Atletika Ženy – kladivo - kvalifikace - skupina B ženy -
03:44 Plavání Muži - 1500 m volný způsob – finále muži
03:45 Atletika Muži – 400 m – 1. rozběh muži -
03:45 Šerm - - - muži -
03:45 Šerm USA 45:36 Německo muži -
03:45 Šerm Hongkong, Čína 39:45 ROC muži -
03:45 Šerm Itálie 43:45 Japonsko muži -
03:45 Šerm Francie 45:34 Egypt muži -
03:53 Atletika Muži – 400 m – 2. rozběh muži -
04:00 Box Ženy - muší váha (48-51 kg) – 1. čtvrtfinále ženy -
04:00 Házená Egypt 30:20 Bahrajn muži -
04:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále muži -
04:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 60 kg - osmifinále muži -
04:00 Zápas Ženy - volný styl do 76 kg - osmifinále ženy -
04:01 Atletika Muži – 400 m – 3. rozběh muži -
04:05 Volejbal Brazílie 3:2 Francie muži -
04:07 Zápas Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále muži -
04:07 Zápas Muži - řecko-římský styl do 60 kg - osmifinále muži -
04:07 Zápas Ženy - volný styl do 76 kg - osmifinále ženy -
04:09 Atletika Muži – 400 m – 4. rozběh muži -
04:14 Zápas Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále muži -
04:14 Zápas Muži - řecko-římský styl do 60 kg - osmifinále muži -
04:14 Zápas Ženy - volný styl do 76 kg - osmifinále ženy -
04:15 Box Ženy - muší váha (48-51 kg) – 2. čtvrtfinále ženy -
04:15 Plavání Ženy - štafeta 4x100 m polohový závod – finále ženy
04:17 Atletika Muži – 400 m – 5. rozběh muži -
04:20 BMX freestyle Muži – finále muži
04:21 Zápas Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále muži -
04:21 Zápas Muži - řecko-římský styl do 60 kg - osmifinále muži -
04:21 Zápas Ženy - volný styl do 76 kg - osmifinále ženy -
04:25 Atletika Muži – 400 m – 6. rozběh muži -
04:28 Zápas Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále muži -
04:28 Zápas Muži - řecko-římský styl do 60 kg - osmifinále muži -
04:28 Zápas Ženy - volný styl do 76 kg - osmifinále ženy -
04:30 Box Muži - pérová váha (52-57 kg) – 1. čtvrtfinále muži -
04:35 Zápas Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále muži -
04:35 Zápas Muži - řecko-římský styl do 60 kg - osmifinále muži -
04:35 Zápas Ženy - volný styl do 76 kg - osmifinále ženy -
04:36 Plavání Muži - štafeta 4x100 m polohový závod – finále muži
04:42 Zápas Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále muži -
04:42 Zápas Muži - řecko-římský styl do 60 kg - osmifinále muži -
04:42 Zápas Ženy - volný styl do 76 kg - osmifinále ženy -
04:48 Box Muži - pérová váha (52-57 kg) – 2. čtvrtfinále muži -
04:49 Zápas Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále muži -
04:49 Zápas Muži - řecko-římský styl do 60 kg - osmifinále muži -
04:49 Zápas Ženy - volný styl do 76 kg - osmifinále ženy -
04:56 Zápas Muži - řecko-římský styl do 130 kg - čtvrtfinále muži -
04:56 Zápas Muži - řecko-římský styl do 60 kg - čtvrtfinále muži -
04:56 Zápas Ženy - volný styl do 76 kg - čtvrtfinále ženy -
05:00 Baseball/Softbal Izrael 12:5 Mexiko muži -
05:00 Pozemní hokej Austrálie 2:2 Nizozemsko muži -
05:03 Box Muži - welterová váha (63-69 kg) – 1. semifinále muži
05:03 Zápas Muži - řecko-římský styl do 130 kg - čtvrtfinále muži -
05:03 Zápas Muži - řecko-římský styl do 60 kg - čtvrtfinále muži -
05:03 Zápas Ženy - volný styl do 76 kg - čtvrtfinále ženy -
05:05 Jachting Ženy - třída 470 – 7. závod ženy -
05:05 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 10. závod smíšené -
05:10 Zápas Muži - řecko-římský styl do 130 kg - čtvrtfinále muži -
05:10 Zápas Muži - řecko-římský styl do 60 kg - čtvrtfinále muži -
05:10 Zápas Ženy - volný styl do 76 kg - čtvrtfinále ženy -
05:15 Jachting Muži - třída 470 – 7. závod muži -
05:17 Zápas Muži - řecko-římský styl do 130 kg - čtvrtfinále muži -
05:17 Zápas Muži - řecko-římský styl do 60 kg - čtvrtfinále muži -
05:17 Zápas Ženy - volný styl do 76 kg - čtvrtfinále ženy -
05:18 Box Muži - střední váha (69-75 kg) – 1. čtvrtfinále muži -
05:25 Šerm - - - muži -
05:25 Šerm Německo 45:38 Hongkong, Čína muži -
05:25 Šerm Itálie 45:30 Egypt muži -
05:36 Box Muži - střední váha (69-75 kg) – 2. čtvrtfinále muži -
05:51 Box Muži - polotěžká váha (75-81 kg) – 1. semifinále muži
06:00 Badminton Muži - dvouhra - semifinále muži -
06:00 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 11. závod smíšené -
06:00 Plážový volejbal Katar 2:1 USA muži -
06:06 Box Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) – 1. čtvrtfinále muži -
06:20 Jachting Ženy - třída 470 – 8. závod ženy -
06:24 Box Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) – 2. čtvrtfinále muži -
06:30 Jachting Muži - třída 470 – 8. závod muži -
06:40 Basketbal Argentina 97:77 Japonsko muži -
06:40 Šerm - - - muži -
06:40 Šerm USA 41:45 ROC muži -
06:40 Šerm Japonsko 42:45 Francie muži -
06:50 Badminton Muži - dvouhra - semifinále muži -
06:50 Vzpírání Ženy - do 76 kg - skupina B ženy -
06:55 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 12. závod smíšené -
07:00 Plážový volejbal ROC 1:2 Lotyšsko ženy -
07:00 Vodní pólo Maďarsko 9:11 Čína ženy -
07:05 Jachting Muži - třída Finn – 9. závod muži -
07:15 Házená Španělsko 36:27 Argentina muži -
07:20 Volejbal ROC 3:0 Tunisko muži -
07:30 Stolní tenis Hongkong, Čína 0:3 Francie muži -
07:30 Stolní tenis Brazílie 3:2 Srbsko muži -
07:30 Stolní tenis Čína 3:0 Rakousko ženy -
07:30 Stolní tenis Austrálie 0:3 Německo ženy -
07:33 Jachting Muži - třída Laser – finálový závod muži
07:50 Šerm Itálie - Německo muži -
07:50 Šerm Hongkong, Čína 45:21 Egypt muži -
08:00 Skoky do vody Ženy - 3 m prkno – jednotlivci – finále ženy
08:00 Tenis Muži - dvouhra - finále muži
08:00 Tenis Ženy - čtyřhra - finále ženy
08:00 Tenis Smíšená čtyřhra - finále smíšené
08:20 Jachting Muži - třída Finn – 10. závod muži -
08:30 Vodní pólo Nizozemsko 16:12 Kanada ženy -
08:33 Jachting Ženy - třída Laser Radial – finálový závod ženy
09:15 Házená Norsko 32:29 Francie muži -
09:25 Volejbal Itálie 3:0 Venezuela muži -
09:30 Golf Muži – play off o 3. místo muži -
10:00 Box Ženy - muší váha (48-51 kg) – 3. čtvrtfinále ženy -
10:00 Sportovní gymnastika Muži – prostná - finále muži
10:00 Plážový volejbal Německo 2:1 Brazílie ženy -
10:15 Box Ženy - muší váha (48-51 kg) – 4. čtvrtfinále ženy -
10:20 Basketbal Španělsko 87:95 Slovinsko muži -
10:30 Box Muži - pérová váha (52-57 kg) – 3. čtvrtfinále muži -
10:48 Box Muži - pérová váha (52-57 kg) – 4. čtvrtfinále muži -
10:52 Sportovní gymnastika Ženy - přeskok – finále ženy
11:00 Plážový volejbal Švýcarsko 2:1 Švýcarsko ženy -
11:03 Box Muži - welterová váha (63-69 kg) – 2. semifinále muži
11:15 Zápas Muži - řecko-římský styl 60 kg – semifinále muži -
11:18 Box Muži - střední váha (69-75 kg) – 3. čtvrtfinále muži -
11:20 Vodní pólo ROC 20:16 Japonsko ženy -
11:22 Zápas Muži - řecko-římský styl 60 kg – semifinále muži -
11:29 Zápas Muži - řecko-římský styl 130 kg – semifinále muži -
11:30 Šerm - - - muži -
11:30 Šerm USA 45:31 Japonsko muži
11:30 Pozemní hokej Belgie 3:1 Španělsko muži -
11:36 Box Muži - střední váha (69-75 kg) – 4. čtvrtfinále muži -
11:36 Zápas Muži - řecko-římský styl 130 kg – semifinále muži -
11:41 Sportovní gymnastika Muži - kůň našíř – finále muži
11:43 Zápas Ženy – volný styl 76 kg – semifinále ženy -
11:50 Zápas Ženy – volný styl 76 kg – semifinále ženy -
11:51 Box Muži - polotěžká váha (75-81 kg) – 2. semifinále muži
12:00 Baseball/Softbal Dominikánská rep. 3:4 Jižní Korea muži -
12:06 Box Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) – 3. čtvrtfinále muži -
12:10 Atletika Muži – výška – finále muži
12:15 Atletika Muži – 100 m – 1. semifinále muži -
12:23 Atletika Muži – 100 m – 2. semifinále muži -
12:24 Box Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) – 4. čtvrtfinále muži -
12:24 Sportovní gymnastika Ženy – bradla – finále ženy
12:30 Házená Německo 29:25 Brazílie muži -
12:30 Stolní tenis Čína 3:0 Egypt muži -
12:30 Stolní tenis Portugalsko 0:3 Německo muži -
12:30 Stolní tenis Tchaj-wan 3:0 USA ženy -
12:30 Stolní tenis Maďarsko 0:3 Japonsko ženy -
12:31 Atletika Muži – 100 m – 3. semifinále muži -
12:40 Volejbal Japonsko 3:2 Írán muži -
12:45 Atletika Ženy – 100 m překážek – 1. semifinále ženy -
12:50 Šerm Francie 45:28 ROC muži
12:50 Vzpírání Ženy - do 76 kg - skupina A ženy
12:50 Vodní pólo Austrálie 14:1 Jihoafrická rep. ženy -
12:53 Atletika Ženy – 100 m překážek – 2. semifinále ženy -
13:01 Atletika Ženy – 100 m překážek – 3. semifinále ženy -
13:15 Atletika Ženy – trojskok – finále ženy
13:25 Atletika Muži – 800 m – 1. semifinále muži -
13:30 Badminton Ženy – dvouhra – o bronz ženy
13:35 Atletika Muži – 800 m – 2. semifinále muži -
13:45 Atletika Muži – 800 m – 3. semifinále muži -
14:00 Basketbal Jižní Korea 61:65 Srbsko ženy -
14:00 Pozemní hokej Indie 3:1 Velká Británie muži -
14:00 Plážový volejbal Austrálie 2:0 Čína ženy -
14:05 Atletika Muži – 400 m překážek – 1. semifinále muži -
14:15 Atletika Muži – 400 m překážek – 2. semifinále muži -
14:20 Badminton Ženy – dvouhra - finále ženy
14:25 Atletika Muži – 400 m překážek – 3. semifinále muži -
14:30 Házená Dánsko 30:33 Švédsko muži -
14:45 Volejbal USA 0:3 Argentina muži -
14:50 Atletika Muži – 100 m – finále muži
15:00 Plážový volejbal Norsko 2:0 Nizozemsko muži -
Všechny časy v programu jsou v SEČ.

LOH 2020