„Nebylo to však překvapení jediné, tím druhým byla účast Čejka bandu," uvedl Josef Vašák, starosta Vranova, který se na organizování Přehlídky hudeb společně se Sborem dobrovolných hasičů Vranov, Mysliveckým sdružením Daněk Vranov a Dechovým orchestrem Vranovanka nesoutěžní hudební přehlídku pořádá.

Ale sobotní program začal už mnohem dříve, než do kulturního domu dorazili první posluchači. Na dolním obecním rybníku soutěžily od rána děti do patnácti let v chytání ryb.

Dvě hodiny po poledni pak už skutečně začala očekávaná přehlídka. Návštěvníkům kulturního domu zahrál Dechový orchestr ZUŠ Josefa Suka v Benešově s kapelníkem Václavem Turkem a na parketách kulturáku mašírovaly vlašimské mažoretky vedené Jiřím Houdkem.

Na pódiu se vystřídali ještě Ondřejovští heligonkáři s Ludmilou Kouckou a duem P+P. 

Po dechovém orchestru Sebranka zahrála Vranovanka a Týnečanka. Přehlídku zakončil už zmiňovaný Čejka band při večerní taneční zábavě. Celým programem provedl návštěvníky slovem moderátor Michal Petřík.

„Jsem hrdý na to, že do Vranova přijely nejlepší dechové orchestry i skupiny z Benešovska," potvrdil úroveň přehlídky Josef Vašák.