Včely a jejich život jsou výbornou výukovou pomůckou, na níž lze ukázat spoustu přírodních zákonitostí, učit děti chápat a respektovat přírodu. Expozice láká děti interaktivními prvky.

„Mohou si vyzkoušet sestavit včelí úl, proletět se jako včely mezi obřími plástvemi, sestavit si puzzle, vyzkoušet si včelařský klobouk a další pomůcky nebo si zkusit vyrobit svíčku z voskové mezistěny,“ řekla Jarmila Pavlicová ze Včelího světa a doplnila, že dospělí bývají překvapeni smyslovými požitky, které expozice nabízí, ať už je to práce se včelím voskem, čichohra v expozici i v bylinkové zahrádce nebo různé zvuky, které včely vydávají.

Páteční Deník s TV magazínem.Zdroj: Deník

Vánoce jsou sice až za dva měsíce, ve Včelím světě už nyní mohou návštěvníci zakoupit originální vánoční dárky pro své blízké - med, medovinu a další včelí produkty, kosmetiku s propolisem, ale i drobné dárkové předměty s motivem včel, perníky a cukrovinky. 

Včelí svět v Hulicích ukončí Perníčkovým víkendem letošní návštěvnickou sezonu.

Pro návštěvníky Medové noci byla přichystaná jedinečná noční atmosféra stálé expozice, kosmetika s včelími produkty, ochutnávka medů a medoviny nebo míchaných nápojů s medem.
Medová noc přivítala návštěvníky rozsvíceným úlem s obřími plástvem
Z výstavy Skřítek Podzimníček v Domě dětí a mládeže v Benešově.
OBRAZEM: Vystavili exponáty dětí a rodičů z Mateřské školy Čtyřlístek