Páťáci

Magdaléna Flašíková: V Benešovském deníku bych si ráda přečetla něco o domácích zvířatech nebo vtipy.
Ondřej Kvasnička: Sport, vtipy, military, krimi zprávy.

Jevgenij Pavlov: Zprávy o soutěžích, povídky, pozvánky na filmy a divadla, rozhovory s žáky škol, historie okresu, chatařské osady, historie médií, dobré zprávy.

Šesťáci

Martin Popovský: Vtipy, životopis našeho učitele, aktuality ze školy.

Petr Hobza: Vtipné komiksy, obrázkové vtipy, aktuality, recenze na GTA 5 (počítačová hra).

Matěj Kačenga: Testy elektroniky. Rady, jak se učit. Tipy na letní tábory. Moc rád bych si přečetl nějaké komiksy a vtipy.

Deváťáci

Filiz Kartova: Benešovský deník ani jiné noviny nečtu. Ale kdybych četla, tak bych ráda nějaké krimi zprávy, něco z historie, nálezy něčeho, co bylo dlouho ztracené, o světoznámých fotbalistech, o zápasech světoznámých fotbalových týmů.

David Veselý: Zajímavosti z historie města. Vtipy a rozhovory s občany. Pak třeba vtipné příhody z města. Kam procházku po městě nebo na výlet po kraji.

Pedagožka

Kamila Stolařová: Benešovský deník v tištěné podobě čtu jen občas. Ale několikrát týdně se dívám na web Deníku. Tam se mi líbí, že jsou články aktuální. Tzn. co se ten den stalo, o tom se dočtu a prohlédnu si fotky. Možná chybí více pravidelných rubrik, jakési „seriály" na pokračovaní na aktuální téma nebo třeba z historie a podobně.