Stačí,  když namalují na čtvrtku  nebo běžný kancelářský papír formátu A4 pastelkami, voskovkami nebo vodovkami svá  přání, co by si přály najít pod vánočním stromečkem a na druhou stranu dopíší jméno a kontaktní adresu, kam jim bude moci redakce Benešovského deníku doručit nebo zaslat drobné odměny za úsilí při kreslení.

Jejich nejzdařilejší výtvory otiskneme v novinách a zařadíme do galerie malých  malířů na webových stránkách www.benesovsky.denik.cz.

Rodiče, sourozenci, prarodiče i další příbuzní  si tak budou moci ověřit, zda se pomocníci Ježíška při shánění dárků trefili do tajných dětských přání.

Na autory všech obrázků doručených nebo poslaných do pondělí 1. prosince  na poštovní adresu: Redakce Benešovský deník, Na Bezděkově 2056, 256 01 Benešov nebo přinesených do kanceláře v přízemí patrového domu Bemoinvestu v ulici F. V. Mareše, proti vchodu do úřadovny České pošty v pracovních dnech mezi 8. až 16. hodinou  čekají například pexesa či omalovánky.

Všechny namalované obrázky po naskenování poslům vrátíme. Na autory nejhezčích  z nich čekají hodnotné ceny jako jsou pohádkové DVD,   knížky nebo volné vstupenky.