Hlasování pro ně začalo v Benešovském, Kolínském, Příbramském a Mělnickém deníku i na jejich webech ve středu 15. dubna. Skončilo v pátek 15. května.

Kliknout na svou favoritku mohl každý z jednoho počítače pouze jedenkrát na hodinu.

Na webových stránkách se hned zpočátku rozpoutal virtuální souboj Podlipanské ligy podporující Anetu Nouzovskou z Poříčan na Kolínsku s korporací hasičů a pošťáků hlasující pro Moniku Topolovou z Mokré Lhoty na Benešovsku.

Trojici v čele peletonu finalistek Miss hasička uzavírala Petra Černucká z Prahy, která je členkou Sboru dobrovolných hasičů v Brázdimi u Brandýsa nad Labem.

Dohromady se webech objevilo 32 538 kliknutí

Hasička s nejvyšším počet hlasů na internetu dostala podle pravidel sportovních a hasičských soutěží 1 bod, druhá 2 body, třetí 3 body, atd. To samé platilo v počtu kupónů z novin, kterých do středočeských redakcí do uzávěrky ankety dorazilo 566.

Při rovnosti bodů rozhoduje v hasičském sportu čas požárního útoku, v anketě vyšší počet kupónů ze středočeských Deníků, k čemuž nedošlo.

Vítězkou se stala dívka s nejnižším součtem bodů z obou způsobů hlasování

Pro rok 2015 je jí pětadvacetiletá Monika Topolová z SDH Mokrá Lhota, která od redakce Benešovského deníku obdržela šerpu a pamětní plaketu připomínající ji i jejím příznivcům slavný den.

Počet hlasů + body na internetu
Monika Topolová 12328 = 1
Aneta Nouzovská 10693 = 2
Petra Černucká  5125 = 3
Aneta Karasová  1908 = 4
Eliška Budková  1437 = 5
Tereza Lhotková  617 = 6
Veronika Hrušková 286 = 7
Kristýna Hrodková 144 = 8

Počet kupónů 
z novin + body
Monika Topolová 405 = 1
Tereza Lhotková  43 = 2
Aneta Karasová 41 = 3
Aneta Nouzovská 35  = 4
Eliška Budková 21 = 5
Petra Černucká 11 = 6
Veronika Hrušková 10 = 7
Kristýna Hrodková  0 = 8

Bodů celkem + pořadí v anketě
Monika Topolová 2  1. místo
Aneta Nouzovská 6 2. místo
Aneta Karasová 7   3. místo
Tereza Lhotková 8  4. místo
Petra Černucká 8   5. místo
Eliška Budková 9  6. místo
Veronika Hrušková 13  7. místo
Kristýna Hrodková 16  8. místo

(Počet kupónů + bodů pro Anetu Nouzovskou byl opravený v pondělí 25. května v 11.30)