Díky svému výbornému umístění v soutěži mladých kapel mělo seskupení z Čelákovic možnost zahrát na velké hudební akci před několika desítkami diváků. A podle slov členů skupiny si vystoupení náramně užili. „Muzikus Stage na Slunovratu nebyla z největších, na kterých jsme hráli, ale dobrá nálada nám to všem vynahradila,” prozradil Ondra Němeček, kterého ostatní členové pasovali na tiskové mluvčího kapely. Podle jeho slov i vyjádření ostatních mladých muzikantů bylo publikum velice vřelé a to nejlépe vynahradí velké sály.

Není také divu, že diváci neznámé uskupení přivítali s nadšením. Jejich písničky jsou totiž trefné, zábavné a živé, hudba naopak navozuje jazzový charakter. Texty písní skládá Ondra Němeček a podle něj jsou všechny náměty písní z hloubi jeho srdce. „V romantických textech odkrývám své pocity až na dřeň, musím pro ně až do hloubi svého srdce. Ostatní texty píši zrovna tak,” podotkl s úsměvem.

Charismatičtí mladíci, kteří pocházejí každý z jiné části republiky, se dali dohromady při koncertě Jaroslava Uhlíře ve Staré Boleslavi. K tomu řekli jediné, Jarda Uhlíř je jejich oblíbenec. Pravděpodobně zájem o stejný druh muziky chlapce předurčil k společnému vystupování. „Kuba Semera, který hraje na tubu, je třeba z Lysé. Jindra Chytráček se zase pořád někde potuluje. Třeba teď objel celý svět, proto mu říkáme světoběžník,” doplnil Ondra Němeček.

I přesto, že skupina nepochází z Benešovska, některá místa v okrese jsou chlapcům blízká. Především okolí Sázavy znají jako své boty. Jeden z členů jezdil na Benešovsko za kamarádem na chatu, kde pořádali večerní party s alkoholem. Druhý naopak využil řeku Sázavu k sjetí na loďce.