Za Boleslav rozhodl junior, Kladno sundal starý známý

Pardubice – Hokejisté Mladé Boleslavi odehráli svůj první přípravný zápas na nadcházející sezonu na ledě Pardubic. Pro šlo o druhý zápas, avšak první celý. Ten úvodní proti ruskému Jekatěrinburku byl ukončen v první třetině za stavu 0:2 po nepříjemném zranění útočníka Torčeňuka.

2.8.2018

Ve čtvrtečním zápase padla v úvodních šedesáti minutách jediná branka. Při neúčasti nejzkušenějších mladoboleslavských hráčů Pabišky, Klepiše, Vondrky či Hanzlíka se dokázal trefit jenom ten nejmladší. Svůj vůbec první zápas za dospělé áčko ozdobil gólem junior Vladislav Houška. Ten překonal pardubického gólmana Kloučka ve 32. minutě. To se v přečíslení tři na dva ocitl Kousal. Bránu minul, u puku ale zůstal, přihrál Vladislavu, jehož rána proletěla mezi vyrážečkou a betonem Kloučka.

Ve zbylém průběhu hry gól nepadl, při domácím pokusu bez brankáře trefil jenom tyčku opuštěné klece Pacovský. Utkání pak v souladu s předzápasovou dohodou pokračovalo prodloužením a samostatnými nájezdy. A štěstí v něm měli více domácí. Pardubické čekání na gól v přípravě totiž ukončil Vojtěch Budík, který prostřelil Kantora v 65. minutě. A domácím se dařilo i v následných nájezdech. Z deseti nájezdníků uspěl jediný – Rostislav Marosz.

Pardubice – Mladá Boleslav 2:1 sn

Branka: 32. Houška. Rozhodčí: Doležal, Pilný – Barvíř, Blümel. Vyloučení: 5:4, navíc Kusý (5 min + OT do konce utkání) – Němeček (10 min OT) Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 500.
Boleslav: Krošelj (32. Kantor) – Eminger, Dlapa, Kotvan, Němeček, Říha, Hrdinka, Bernad, Kurka – Pacovský, Žejdl, Orsava – Skalický, Musil, Látal – Kousal, Knotek, Procházka – Flynn, Najman, V. Houška.

Litoměřice – V zápase Stadionu s Kladnem se začalo měnit skóre v jeho polovině. To otevřel skóre domácí Jan Kloz. Ten Kloz, který odehrál poslední dvě sezony právě v kladenském dresu a o jehož služby už neměli Rytíři před letošní sezonou zájem. A o chvíli později šli domácí dokonce do dvougólového vedení, když se prosadil nováček v litoměřickém dresu Markus Korkiaski. Kladno dokázalo odpovědět až příliš pozdě. V 55. minutě totiž snížil na 1:2 z pohledu hostů Jakub Strnad, který skóroval ze samé hranice brankoviště.

„Bohužel jsme dostali jeden gól v oslabení a potom jsme udělali hrubou chybu na útočné modré čáře. Domácí to potrestali, to rozhodlo,“ zhodnotil hostující kouč Jindřich Lidický.

Litoměřice – Kladno 2:1

Branky a nahrávky: 29. Kloz (Pavlas, Kadlec), 32. Korkiakoski (Kadlec, Marcel) – 55. Strnad (Kubík, Svedlund). Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. Rozhodčí: Luczków, Vyštejn – Votrubec, Ševic. Diváci: 510.
Kladno: Stahl – Zich, Kehar, Volráb, Zajíc, Zelingr, Svedlund – Hajný, Zikmund, Š. Bláha – Vildumetz, Strnad, Filip – Jelínek, Patyk, Schildhabel – M. Bláha, Kubík, O. Bláha.

Autor: Jaroslav Bílek

2.8.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Asistenti učitelů 15 000 Kč Asistenti pedagogů. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Základní škola ,vlašim, vorlina 1500, okres benešov,příspěvková organizace, U Vorliny, č.p. 1500, 258 01 Vlašim. Informace: Petr Jíša, +420 731 171 193. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 15 000 Kč Číšníci a servírky Číšníci a servírky. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Corona Benešov. Pracoviště: David štěpánek tyršova, Tyršova, č.p. 214, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: David Štěpánek, +420 605 146 450. Výroba - Výroba Strojírenští technici 13 700 Kč Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13700 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pracoviště Votice, Hledáme šikovné uchazeče na pozici Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování. , Požadujeme:pracovitost a zodpovědnost - vyučení v potravinářství výhodou- potravinářský průkaz výhodou, Nabízíme: stabilní zaměstnání na HPP,možnost kariérního růstu,Příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, bonusy/prémie. Kontaktovat telefonicky nebo emailem, nebo osobně na adrese Benešov, Křižíkova 2158 od 9-14 hod.. Pracoviště: Penkart s.r.o. votice - mokate czech,s.r.o., 259 01 Votice. Informace: Zuzana Laurichová, +420 732 337 762. Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 25 000 Kč Úředníci ve skladech Skladník/ skladnice. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Čechova ulice, Praxe v oboru.25 dnů dovolené. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.. Pracoviště: Perfecta, spol. s r.o., Čechova, č.p. 2123, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Zdeněk Červ, +420 725 688 210.

Čechtické Panterky na domácím hřišti vyhrály

Hokejisté Poděbrad si pořádně zastříleli, Kralupům doma nasázeli třináct gólů
69

Čáslav nedohrála, přesto je dál suverénní

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

Vlašimská mládež v Poličce uspěla

Polička - První říjnový víkend byl zahájen nový ročník šachové Extraligy mládeže. Vlašimské družstvo zajíždělo na úvodní sraz celé východní skupiny do Poličky, kde ho čekaly hned čtyři souboje se zástupci Moravskoslezského kraje. Ke všem zápasům nastoupila Vlašim v sestavě: Jakub Voříšek, Jakub Vojta, Filip Šolc, Vojtěch Dudek, Kryštof Křížek a Kamila Steinová.