UHŘÍNĚVES 1
MARILA VOTICE 0

 


Kdo na zápas nedorazil, nelitoval. Domácí hráli se zataženou obranou a Votice bez tvůrce hry Zdeňka Svobody dopředu nic nevymyslely. O výhře Uhříněvsi nakonec rozhodla úvodní minuta druhého poločasu, kdy se po rozehrání z poloviny hřiště dostali domácí do přečíslení tři na dva, které zakončili jedinou brankou utkání. Hostující hráči byli zbytečně nervózní, hádali se s rozhodčím a inkasovali žluté karty. To nahrávalo do karet Uhříněvse, která tak dokráčela k překvapivému vítězství.
„Zápas se nám nepovedl a kluci mě hrozně zklamali. Scházela nám finální přihrávka a nasazení. Když už jsme udělali pěknou akci, kterých ale bylo málo, tak nám scházela finální přihrávka a nebo špatné zpracování. Domácí hráli zezadu a my jsme se nemohli prosadit. Kluky jsem nepoznával. Dělali věci, nad kterými jsem někdy žasnul. Soupeř snad nepodcenili, když je pátý v pražském přeboru. Nikdo se však neporazí sám. Díky nekoncentrovanosti na začátku druhé půle jsme dostali gól. Můžeme prohrát i s papírově slabšími mužstvy, ale ne po takovém to výkonu. Kluci byli podráždění a nechali se rozhodit výroky rozhodčího. Tak jsem jim řekl, ať si to srovnají v hlavě a ve středu proti Bohemce chci vidět lepší výkon,“ zhodnotil zápas nespokojený trenér Votic Ivan Čabala.

 

Branka: nenahlášena. ŽK: Filinger, Gazmend, Holek (všichni Votice). Poločas: 0:0.
Marila Votice: Soukup – M. Budil, Gazmend, Málek, Holek – Novák, Slabý (49. Neuberg), Filinger, Bareš – Daniel (68. Kolář), Bartolšic.

 

Ve středu 20. února od 18 hodin hraje Marila Votice na hřišti v Kompresorech přípravný zápas s druholigovými Bohemians Praha.