Klatovy – HC Benešov 2:4

Úvod zápasu orámovaly dvě branky. Do vedení dostal hosty Starec střelou pod víko, aby se za necelou minutu, po pěkné přihrávce Čubana, prosadil po stahovačce a střelou do horního růžku Hošťálek. Do konce první části přivedl hosty do vedení kapitán Kaňka, když vypíchl kotouč Hoblovi a po úniku poslal puk do dolního rohu.

Domácí byli blízko vyrovnání, ale na konci třetiny trefil tyč Topinka a na začátku druhé části podobně zacílil Kocman. Do konce třetiny se diváci nedočkali gólů, ale bitky mezi Maxou a Havlíčkem oceněnou rozhodčím trestem 2 + 2 minuty.

Začátek třetí části vyšel Vodním lvům, když se Kaňka trefil z mezikruží. Domácí stačili vzápětí v přesilovce zareagovat Maxou. Vyrovnat Klatovům nedovolil Holeš, naopak kapitán Kaňka v závěru vsítil svůj třetí gól a rozhodl, že se body budou stěhovat do Benešova.

Branky a nahrávky: 6. Hošťálek (Čuban), 46. Maxa (Kocman) - 5. Starec (Strnad, David), 12. Kaňka (Zeman, Havlíček), 43. Kaňka (Decsy, Zeman), 56.Kaňka (Decsy, J. Verbík). Rozhodčí: Kostourek - Fiala, Havelec. Vyloučení: 4 x 2 + Maxa 2 + 2: 10 x 2 + Havlíček 2 + 2. Využití: 1:1. Diváci: 200. Třetiny: 1:2, 0:0, 1:2.

HC Benešov: Holeš – Košatka, J. Verbík, R. Verbík, Zeman, Dvořák - Kaňka, Havlíček, Decsy, Strnad, Drda, Žoha, Vacek, David.

V neděli hraje Benešov od 17 hodin v Děčíně.