Kobra Praha – HC Benešov 4:5 p.p.

Kobra třikrát v zápase vedla, ve 49. minutě dokonce o dvě branky, ale Benešovští vždy rychle zareagovali, vyrovnali a v prodloužení v přesilovce, po faulu na Kaňku, udeřil navrátilec do sestavy Pavel Dvořák.

„Jsme rádi, že to máme za sebou. Chtěli jsme strašně vyhrát, protože jsou kluci hodně unavení,“ oddechl si trenér Vodních Lvů Jan Vobecký, který dal hráčům dva dny volna a zhodnotil zápas: „Byl to opatrný zápas, ve kterém jsme hráli taktičtěji než v prvním zápase tady. Dvakrát jsme rychle prohrávali, ale hned zase srovnali. Ve třetí třetině jsme dostali slepené góly a vypadalo to s námi špatně. Jenže kluci se vzchopili, vyrovnali rychlými góly a mohli rozhodnout ještě v normální hrací době. To se povedlo až v prodloužení v přesilovce Dvořákovi, který nám po návratu do sestavy hodně pomohl. Všichni kluci podali super výkon a Malík nás opět podržel.“

Branky: 2. Bárta (Slanina), 34. Holý (Georgiev, Lang), 49. Bárta (Lang), 49. Holý (Novák, Georgiev) – 6. Jonáš (Vacek, Dvořák), 35. J. Verbík (Holánek), 54. Kaňka (J. Verbík), 54. Kocman (Holánek), 63. Dvořák (Jonáš). Rozhodčí: Šmíd – Brejcha, Vavruška. Vyloučení: 3 x 2 + Holý 5 + do konce – 3 x 2. Využití: 1:1. Diváci: 200. Třetiny: 2:2, 1:1, 1:1 – 0:1.

HC Benešov: Malík – J. Verbík, Srdínko, Bosas, Kaňka, Jonáš – R. Verbík, Procházka, Holánek, Vacek, Kocman – Vejvoda, Bílek, Dvořák, Drda, Strnad (41. Suchánek), Drda.

Benešov postoupil do semifinále proti Jindřichovu Hradci, kde v neděli 21. března odehraje první zápas.