Kobra Praha – HC Benešov 4:3

Domácí využili úzkého kluziště a hned v první minutě Žáčkem a v 19. minutě Regnerem získali dvoubrankové vedení. Hosté ale nesložili zbraně, na konci druhé části vyrovnali slepenými góly Kaňky a Jonáše a ve třetí části díky Vackovi stav otočili. Jenže domácí do konce zápasu stačili ze dvou přesilovek strhnout výhru na svou stranu.

„Obavy z menšího hřiště a jiný styl hry Kobry doma se naplnily. V první třetině jsme dostali dva špatné góly, za které brankář nemohl, když to byly branky po odražených střelách. Ve druhé třetině jsme zjednodušili hru, v závěru jsme vyrovnali a na začátku třetí části vstřelili vedoucí gól. Poté jsme ale šli čtyřikrát do oslabení a ze dvou jsme inkasovali. V závěru již soupeř na malém hřišti výhru uhájil. Klukům nelze upřít snahu a první lajna opět zahrála dobře. Hrál se antihokej, při kterém měli více štěstí domácí,“ zhodnotil zápas trenér Vodních Lvů Jan Vobecký a dodal k nedělnímu, třetímu klání, které se hraje v Benešově od 17 hodin: „Chceme na ně na našem velkém hřišti vlítnout jako v prvním zápase a co nejrychleji zápas rozhodnout.“

Branky: 1. Žáček (Novák), 19. Regner (Kubišta), 49. Žáček (Slanina), 54. Lang (Bárta) – 39. Kaňka (Jonáš, Bosas), 40. Jonáš (Kaňka), 47. Vacek (Suchánek). Rozhodčí: Dundr – Sentenský, Gerák. Vyloučení: 7 x 2 – 10 x 2 + Vacek a Bílek 10 minut. Využití: 2:1. Diváci: 100. Třetiny: 2:0, 0:2, 2:1.

HC Benešov: Malík – J. Verbík, Procházka, Bílek, Vejvoda, Srdínko – Bosas, Kaňka, Jonáš – Burda, Holánek, Kocman – Strnad, Vacek, Suchánek – Drda.