I když mužstvo zvítězilo vysokým rozdílem, našel kouč i stinnou stránku duelu: „Jediným negativem byl opět vysoký počet vyloučených na naší straně, a to si nemůžeme stěžovat na rozhodčího, ten pískal výborně. Jen ve druhé třetině jsme si odseděli vlastní hloupostí patnáct minut na trestné lavici.“

Do branky se od začátku zápasu opět dostal zachránce středečního utkání s Českou Lípou Ondřej Malík. „Zachytal velice dobře a v rozhodujících chvílích nás podržel. Například za stavu 3:1 chytil nájezd,“ chválil brankáře stratég Vodních Lvů.

O benešovských šest ze sedmi branek se postarala první a třetí pětka, druhá přispěla jen gólem obránce Peška. „Je to stále stejné. Pokud dáme góly, tak je to většinou první nebo třetí lajna, druhá se trápí, ale věřím, že se chytne,“ doufá Josef Kaisr ve vzkříšení druhé řady, která tentokrát nastoupila s dvojicí obránců Pešek – Kouba místo Kosejka se Zemanem.

Benešov výhra katapultovala na páté místo tabulky. „Jsem spokojený a doufám, že ve výkonech z posledních zápasů budeme pokračovat,“ věří benešovský trenér.