Vodní Lvi se zakousli až ve třetí třetině

Roudnice nad Labem - Dobře hrající Vodní Lvi Benešov (pátí v tabulce) potvrdili ve druhé hokejové lize v neděli roli favorita a na ledě předposlední Roudnice nad Labem zvítězili, přestože se dvě třetiny trápili

1.2.2009

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

Roudnice – HC VHS Benešov 3:6

Benešov se ze začátku trápil, čehož domácí využili. Sailer ještě trestné střílení neproměnil, ale Dobiáš se o chvíli později již trefil. Hosté vyrovnali až v 17. minutě Kocmanem. Jenže 19 vteřin druhé třetiny stačilo bývalému sparťanskému kapitánovi Richardovi Žemličkovi, aby rozjásal domácí podruhé. Kocman ale při hře čtyř proti čtyřem opět srovnal. Na začátku třetí části dostal Kaňka poprvé Benešov do vedení. Peškova branka na 2:4, domácí položila. Další góly hostů přidali Zeman a Moravec, domácí Sailer již jen třináct vteřin před koncem uzavřel na 3:6.

„Bylo to hodně vydřené vítězství, protože jsme psychicky nezvládli první dvě třetiny a pustili domácí mladíky do hry. Soupeř bojoval a hrál jednoduše, což nám dělalo problémy. Až gól na začátku třetí části na 3:2 domácí položil, my jsme se dostali do hry a dalšími třemi góly zápas rozhodli. Jsem spokojený jen s výsledkem. Musíme se zlepšit a více se koncentrovat na zápas, protože nás teď čekají tři zápasy s mužstvy se spodku tabulky. Pokud si chceme udržet dobrou pozici, musíme vyhrát a již v úvodu ukázat soupeřům, že jsme favoriti zápasů, jinak se zase budeme trápit,“ zvedá varovný prst trenér Benešova Josef Kaisr.

Branky: 6. Dobiáš (Zenk, Žemlička), 21. Žemlička (Nosek) 60. Sailer – 17. Kocman (Macek), 29. Kocman (R. Verbík), 42. Kaňka (Kocman), 52. Pešek (Zeman), 57. Zeman (Jágr), 60. Moravec (Zeman). Třetiny: 1:1, 1:1, 1:4.

HC VHS Benešov: Malík – Macek, J. Verbík, Kounovský, Kaňka, Kocman – Pešek, Zeman, Dvořák, Jágr, Moravec – Košatka, R. Verbík, Vacek, Jaeger, Peťovský.

1.2.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 13 500 Kč Pomocní kuchaři pomocný/á kuchař/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 15540 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Benešov, Pracovní poměr možno prodloužit na dobu neurčitou.. Pracoviště: Vyšší odborná škola a střední zemědělská škola, Mendelova, č.p. 131, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Jaroslava Říhová, +420 317 723 571. Informační technologie - Informační technologie Správce webu 20 000 Kč Správci webu Správce webu. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: -kompletní péče o eshop, propagace eshopu, -aktivní práce s interním systémem, -správa a aktualizace produktů na eshopu, -zadávání produktů do nabídky, úprava fotografií pro web. Pracoviště: Abus cr spol. s r.o. vlašim, Průmyslová, č.p. 1888, 258 01 Vlašim. Informace: Milan Bubeník, +420 317 840 111. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 13 000 Kč Uklízeči a pomocníci Pomocní dělníci ve výrobě, uklízeči a pomocníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: Pracoviště Benešov Benea, zdravé osoby, nutná lékařská prohlídka. První kontakt osobně pondělí nebo středa od 13,00 do 14,00 na adrese Benešov, Čechova 437.. Pracoviště: Ayb - v.v. s.r.o. - benea, Křižíkova, č.p. 1529, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Volodymyr Ayb, +420 608 516 044. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 13 000 Kč Uklízeči a pomocníci Pomocní dělníci ve výrobě, uklízeči a pomocníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pracoviště Benešov Benea, zdravé osoby, nutná lékařská prohlídka. Krátkodobé zaměstnání. První kontakt osobně pondělí nebo středa od 13,00 do 14,00 na adrese Benešov, Čechova 437.. Pracoviště: Ayb - v.v. s.r.o. - benea, Křižíkova, č.p. 1529, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Volodymyr Ayb, +420 608 516 044.

Luboš Balata dal jediný gól Benešova v Brozanech.

Jenom bod od zemědělců

Z loňského přípravného zápasu v plzeňské hale Lokomotiva. Český tým vyhrál nad Německem vysoko 13:2.

Čeští futsalisté míří do Nymburka a chtějí zpět na visegradský trůn

Benešovský běžecký festival rozhýbe děti, rodiče i seniory

Benešov - V neděli 23. září se v centru Benešova sejdou milovníci běhání. Uskuteční se zde pátý ročník Benešovského běžeckého festivalu určeného pro všechny věkové kategorie – od těch nejmenších až po dříve narozené.

Panterky přivezly z Krásné Hory bod

Krásná Hora - Ke druhému fotbalovému mistrovskému utkání dorazily Panterky Čechtice do Krásné Hory. Hrálo se za příjemného slunečného počasí. Panterky se snažily začít hru tak, jak minulý týden skončily. Bohužel se jim to ne vždy dařilo. Trávník byl mokrý, a často přihrávky nebyly moc přesné.