HC VHS Benešov – HC Trutnov 0:3

Zápas Benešovským totálně nevyšel a kdyby hráli do půlnoci, tak gól nedali. Domácí v pozměněné sestavě (bez levých křídel Dvořáka, Peťovského a Kounovského) se v první třetině na ledě hledali a když už se dostali před brankáře Ševčíka nemířili přesně (Zeman, Jágr). Hosté byli díky dravosti nebezpečnější hlavně v úvodu, ale Babka puk za svá záda nepustil.

Ve druhé třetině vyvinuli domácí tlak a diváci v hledišti kroutili hlavami, co všechno dokáží zahodit. A tak přišlo pravidlo nedáš – dostaneš. Ve 33. minutě nastřelil kapitán Kaňka, slavící 35. narozeniny, horní tyč a z protiútoku Andres překonal Babku. A když domácí vynikajícího gólmana Ševčíka ani z minutové dvojnásobné přesilovky nepřekonali, tak se šlo do kabin za vedení hostů.

Kdo čekal nápor Benešova v poslední části, tak se zmýlil. Naopak hosté ihned skóre zvýšili opět Andresem po přihrávce Chaloupky. Vzápětí trutnovský Potůček nastřelil horní břevno. Na domácí hokejky se dostavila křeč, opět nevyužili minutovou přesilovku pět na tři a v závěrečné power play dokonal dílo zkázy do prázdné branky Hruška.

Branky: 33. Andres (Hruška, Jaroměřský), 43. Andres (Chaloupka), 60. Hruška. Rozhodčí: Nečas. Vyloučení: 4:7. Oslabení: 0:1. Diváci: 400. Třetiny: 0:0, 0:1, 0:2.

HC VHS Benešov: Babka – Macek, J. Verbík, Vacek, Kaňka, Kocman – Zeman, R. Verbík, Moravec, Jágr, Novák – Pešek, Košatka, Jaeger, Holánek, Bosas.