KRÁLŮV DVŮR – VLAŠIM 4:2

Do utkáni domáci Králův Dvůr vstoupil naprosto soustředěně a tlačil se do branky vlašimského Láníčka, který se měl co otáček, aby neinkasoval. Povedlo se to z přesilové hry, když Novotný dorazil Křesťanovu střelu. V 10. minutě se dostali hoste ke dvěma přesilovkám a zle domácím zatápěli, ale stav 1:0 vydržel do konce první třetiny. Po celou druhou část byli domácí lepši a to se také projevilo na ukazateli – 3:0. Ve 46. minutě zvýšili Královodvorští na 4:0, a o osudu utkání se zdálo rozhodnuto. Jenže Vlašim nejprve snížila tečí a po chvilce v přesilovce přidala druhý gól. A tak ještě zkusili hru bez brankáře, ale domáci své první vítězství udrželi a mohou se radovat ze tří bodů.
„Hráli jsme hrozně špatně, celé mužstvo. Hlavně první dvě třetiny, to byla katastrofa. V poslední části jsme snížili na dvoubrankový rozdíl, hned po druhé brance jsme ještě nastřelili tyč, ale na víc to nestačilo," zhodnotil utkání trenér Vlašimi Josef Jeništa a dodal: „Teď nás čeká domácí zápas s vedoucím Rakovníkem a to bude mačkání."

Branky a asistence: 4. Novotný (Křesťan), 27. Rákosník ml., 29. Pánek (Rendla, Vacek), 46. Pánek (Rákosník ml.) – 51. Fedoročko (Seidl), 54. Jaeger (Matějka). Rozhodčí: Slaba, Kenček, Jelínek. Vyloučení: 7:9 + 10' Vostřák. Využití: 1/1. Diváci: 150. Třetiny: 1:0, 2:0, 1:2.