Hokejisté Vlašimi se soustředili na to, aby jim vyšel vstup do utkání. To se podařilo možná ještě lépe, než bylo v plánu. „Zápas se vyvíjel jednoznačně, soupeř nekladl nějaký výraznější odpor. V polovině první třetiny jsme vedli o čtyři branky a bylo po zápase,“ usmíval se po zápase vlašimský trenér Jan Jaeger.

Po dvaceti minutách hry platil stav 7:0 pro Rytíře a bylo po zápase. „Po první třetině se kluci přestali soustředit a podle toho to také začalo vypadat. Chvílemi to byla až poněkud holomajzna, ale máme tři body, což je hlavní,“ ohlédl se za výhrou 13:4 Jaeger.

Vlašimským se podařila jen málo vídaná věc. V zápase se prosadilo celkem jedenáct různých střelců, což je skutečně neobvyklá záležitost. „Jsem rád, že se podařilo góly rozprostřít mezi více hráčů, ale potřebuji, aby góly dávali i proti silnějším soupeřům,“ uzavřel Jaeger.

Dominik Florián zaznamenal hattrick, dále se do sítě Žebráku trefili Adam Hervig, Václav Fiala, Zdeněk Burda, Jiří Kratochvíl, Adam Kořánek, Jiří Beneš, Martin Svoboda, Michal Holeš, Tomáš Pessr a Tomáš Vondráček.