VLAŠIM – LETOHRAD   5:1

Vlašimští zapomněli na sobotní prohru s Hradcem Králové, od začátku se na hosty vrhli a Blažek otevřel skóre. V závěru třetiny zvýšili hosté aktivitu v útoku, ale snaha jim vyrovnání nepřinesla.

V úvodu druhé části mohli domácí zvýšit, když hráli přesilovku pět na tři. Jenže podobně jako v sobotu při hře pět na čtyři zkolabovali a dvakrát inkasovali, tentokrát fauloval Bartejs a trestné střílení Lux proměnil. Vlašimští ale vzápětí získali vedení zpět zásluhou nejlepšího střelce Euro Cupu Topolánka. Poté hra upadla do průměru, přesto v závěru třetiny Dušek zvýšil na  3:1.

Třetí gól před přestávkou Letohrad hodně zaskočil a v úvodu třetí třetiny dvakrát rychle inkasoval, když se trefili Topolánek a Jakub Šindelář. Následně se již zápas dohrával a hosté v závěru pohrdli snížením, když neproměnili přesilovkou pět na tři.

Branky a asistence: 09:12 Blažek (Bartejs, Topolánek), 19:26 Topolánek (Juráček, Dušek), 27:15 Dušek (Bartejs, Juráček), 30:40 Topolánek (Dušek), 33:16 Šindelář (Dušek, Blažek) – 18:35 Lux Ondřej. Střely: 45:24. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:1. Diváci: 37. Rozhodčí: Koskuba, Pečený. Třetiny: 1:0, 2:1, 2:0.

Vlašim: Mikl (Koňařík) – M. Čičatka, Nýdl, Špale, Blažek, Kieler, Střeska, Kříž – Bartejs, Juráček, Dušek, Topolánek, J. Šindelář, Horák, Janáček, Burda, Filip, Slanina. Trenér: Václav Čičatka.