SLANÝ – VLAŠIM 3:6

Zápas se však nevyvíjel od začátku ve prospěch Vlašimi. „Jako již tradičně jsme měli špatný začátek a než jsme se probudili, tak jsme prohrávali 0:2," ukázal i trenér Vlašimi Josef Jeništa, že cesta k úspěchu byla trnitá: „Pak jsme se rozehráli a do konce třetiny stačili vyrovnat. Ve druhé části jsme získali lepší produktivitou dvoubrankový náskok, který jsme ve třetí třetině kontrolovali, i když nás domácí zpočátku mačkali."

Ve Vlašimi si po zápase oddechli, i když nakonec nemuseli vyhrát, když osmé Černošice porazily deváté Poděbrady 3:2. A teď již jedou Rytíři rozdupat v play off proti Jesenici. „Jsem spokojený a už se těšíme na Jesenici, se kterou nemáme co ztratit a hraje se nám proti ní líp než proti Rakovníku," hlásí Jeništa, jehož trochu trápí zdraví hráčů: „Fedoročko má něco s kolenem a Holada také nedohrál, když dostal pukem do lokte."

Branky: 3. David, 4. Lapáček, 27. Novák – 5. Fiala, 12. D. Kucharčík, 24. Vondráček, 35. Michala Kakos, 36. Slabý, 58. Kadlec. Třetiny: 2:2, 1:3, 1:0.

Vlašim: M. Holánek – Beránek, Holada, Matějka, Herwig, Fedoročko (15. Vondráček) – Fiala, Horálek, Martin Kakos, Slabý, Dušek – Kotýnek, Michal Kakos, Kadlec, Jaeger, D. Kucharčík.