Parádní vstup do zápasu 18. kola krajské hokejové ligy měli hráči Vlašimi. Ve třetí minutě díky brankám Zdeňka Burdy a Marka Kočího vedli  už 2:0. Následně domácí Sršni dokázali snížit zásluhou Lukáše Berana. V čase 8:08 usedl na trestnou lavici domácí kutnohorský Matouš Jelínek. Přesilovku, první v zápase, dokázala Vlašim bleskově proměnit. Po osmi vteřinách putoval puk po ose Jiří Kratochvíl – Dominik Florián až k zakončujícímu Zdeňku Burdovi.

Ve druhé polovině první části přidali v pohodě hrající hosté další dvě branky a o oba zásahy se postaral Martin Bílek. V prostřední dvacetiminutovce se změnil Jiří Kratochvíl z přihrávajícího hráče na zakončujícího a po jeho ráně vedla Vlašim 6:1. Na konci druhé části snížil domácí Antonín Kadlec.

Třetí třetina nabídla celou řadu vyloučení a přesilových her. Jednu z nich proměnili domácí a na konečných 3:6 z pohledu Kutné Hory snížil Jan Trvrdík.

Krajská hokejová liga, 18. Kolo
Kutná Hora – Vlašim 3:6 (1:5, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 8. Beran (Tvrdík), 37. Kadlec, 54. Tvrdík (Beran, Švejda) – 2. Burda (Florián, Kratochvíl), 3. Kočí (Herwig, Kucharčík), 9. Burda (Florián, Kratochvíl), 12. Bílek (Holeš), 20. Bílek (Soukup, Holeš), 25. Kratochvíl (Fiala, Burda). Rozhodčí: Müller – Kratochvíl, Záhora. Diváci: 75.

SK Sršni Kutná Hora: D. Jelínek (J. Kočí) — D. Zvěřina, P. Švejda, D. Bašus, D. Chmelař, M. Havelka — Š. Havránek, J. Tvrdík, L. Beran, D. Jiráň, J. Tvrdík, R. Socha, A. Kadlec, A. Sádlo, T. Klazar, M. Jelínek.

HC Rytíři Vlašim: M. Holánek (J. Ragnarsson) — Š. Dvořák, T. Vondráček, M. Matějka, L. Jerman, V. Čtvrtečka, M. Říha, T. Horálek — D. Florián, Z. Burda, V. Fiala, M. Bílek, A. Herwig, J. K.