Rytíři Vlašim – Slaný 6:7 (1:2, 2:4, 3:1)
Domácí měli v úvodu štěstí, když hosté dvakrát orazítkovali horní tyč Nesvadbovy branky. A tak udeřili Rytíři po nájezdu Bauera. Jenže Slánští ještě do konce třetiny skóre otočili dvěma góly.
V úvodu druhé třetiny domácí z přesilovky vyrovnali, když střelu Čtvrtečky tečoval Soukup. Jenže vzápětí hosté, také z početní výhody, šli opět do vedení. To mělo jepičí život, když Soukup po úniku prostřelil gólmana – 3:3. Následně však přišel domácí kolaps, když mezi 34. – 37. minutou dostali tři góly. Po šestém gólu vystřídala brankáře Nesvadbu jednička Holánek.

Do třetí třetiny stáhli Rytíři hru na dvě lajny. „Chtěli jsme se zkusit rychle dostat se do kontaktu,“ viděl důvod trenérů Veselého a Dýcky obránce Tomáš Vondráček. Snížit se sice rychle povedlo Kucharčíkovi, ale hosté hned přidali sedmý gól. Domácí zápas nezabalili, snížili Matějkou a v závěru ve dvojnásobné přesilovce upravili na 6:7. Vyrovnat se jim už, stejně jako v Rakovníku nepodařilo. „Ve třetí třetině jsme byli lepší, hosté asi nečekali, že můžeme zápas zdramatizovat, ale nemáme zase ani bod,“ povzdechl si Vondráček a dodal: „Chtěli jsme i pro diváky vyhrát, ale bohužel se nám to nepovedlo. Je opět smutné, že dáme tentokrát šest gólů a nevyhrajeme. Soupeř si ale asi výhru zasloužil, protože měl víc šancí a přečíslení, které vychytal Matyáš Nesvadba nebo Holas.“
Jelikož i béčko Mladé Boleslavi prohrálo, tak Rytíři stále živí naději na play off ze čtvrtého místa, ale ta zase klesla (ztrácí tři body a mají horší vzájemné zápasy).

Branky a asistence: 11. Burda, 23. Soukup (Čtvrtečka st.), 25. Soukup, 41. Kucharčík (Matějka), 48. Matějka (Vondráček), 59. Bauer – 14. Slánský (Kulich), 20. Kasala, 24. Zilcher (Sekerka), 34. Novák (Kulich), 36. Kolář (Kasala), 37. Sekerka, 43. Slánský (Sekerka). Rozhodčí: Plášil – Procházka, Pěkný. Vyloučení: 8:10. Využití: 2:3. Diváci: 367.
Vlašim: Nesvadba (37. Holánek) – Bauer, Vondráček, V. Pessr, Michal Kakos, Čtvrtečka st. – Matějka, Kucharčík, Slanina – Ondriga, Burda, Soukup – Trpišovský, Čtvrtečka ml., Jan Kučera.