VLAŠIM – MĚLNÍK 7:2

Výsledek nasvědčuje jasné záležitosti Rytířů z Vlašimi, ale tak to nebylo. „Na začátku jsme hráli velice špatně a po první třetině prohrávali 1:2. Ve druhé se to nezlepšilo a měli jsme i štěstí, že jsme nedostali gól, i když jsme také hráli ve třech," zhluboka si oddechl trenér Vlašimi Josef Jeništa a šel velice zachmuřený do kabin.

Tam však něco z hráči udělal a asi jim namíchal nějaký elixír, protože Rytíři najednou byli hodni svého jména a soupeři je nemohli ve třetí třetině chytit. „Rychle jsme dali tři góly a byli jsme na koni. Naopak soupeř rezignoval a my jsme přidali další tři góly," radoval se Jeništa.

Vlašim se tak před posledním zápasem velice přiblížila k play off. „Záleží jak budou hrát další mančafty. Nemusíme se tam dostat, ale můžeme být ještě sedmý. Navíc hrajeme poslední kolo ve Slaném, jenž bojuje také o play off," přemýšlel kouč a čekal na nedělní duely: „Kluci by si určitě chtěli play off zahrát, i když by nás čekali nejlepší mančafty, ale my víme, že každý je porazitelný. Zatím ale nechci spekulovat, když je to ještě daleko."

Branky Vlašimi: Matějka 2, Čanda, Slabý, Michal Kakos, Herwig, Fedoročko. Diváci: 600. Třetiny: 1:2, 0:0, 6:0.

Vlašim: M. Holánek – Beránek, Holada, Matějka, Herwig, Fedoročko – Fiala, Horálek, Slabý, Jaeger, Dušek – Kotýnek, Michal Kakos, Martin Kakos, Čanda, D. Kucharčík – Kadlec, Vostřák, Vondráček.