ŽABONOSY – VLAŠIM 2:3 SN (2:1, 0:1, 0:0)

 „Po dobrém a bojovném výkonu celého týmu máme zaslouženě dva body,“ radoval se trenér Vlašimi Stanislav Veselý a dodal k průběhu: „Přestože jsme prohrávali na začátku osmé minuty 0:2, tak hráči neustále bojovali, zvyšovali aktivitu a tlačili soupeře. To se nám vyplatilo a využili jsme Martinem Kakosem dvojnásobnou přesilovku.“

Stav se následně měnil až 14 vteřin před koncem druhé třetiny, když vyrovnal Soukup po závaru před brankou Žabonos. Ve třetí třetině se i přes šance na obou stranách, skóre nezměnilo, když gólmani byli výborní, navíc domácím pomohla dvakrát branková konstrukce. V prodloužení gól nepadl a v nájezdech rozhodl o druhém bodu pro Vlašim Bránský perfektním „věšákem“ nad gólmanovo rameno. Domácí nebyli ani jednou úspěšní. „Věřím, že nám výsledek pomůže k dalšímu hernímu a výsledkovému zlepšení,“ přeje si Stanislav Veselý.

Branky: 4. Hutla (Mejzr), 8. Beňovský (Mejzr) – 14. Michal Kakos, 40. Matějka (Veselý), rozhodující nájezd Bránský. Rozhodčí: Novák. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0.

Vlašim: Holánek – Drahoš, Bauer, Čtvrtečka st., V. Pessr, J. Pessr, Michal Kakos, Martin Kakos – Vondráček, Kucharčík, Matějka – Soukup, Burda, Veselý – Kočí, Čtvrtečka ml., Bránský – Trpišovský.