Domácí šli do vedení v zápase v 9. minutě zásluhou Trpišovského, ale hosté dokázali dvěma góly ještě do první přestávky strhnout vedení na svou stranu. Úvod druhé třetiny patřil domácímu vyrovnání, ale hostům vrátil vedení Dušek. I tentokrát se ale podařilo ještě do přestávky změnit vedoucí celek. Za domácí se o to postarali Kratochvíl s Herwigem a do podruhé se šlo do kabin za stavu 4:3 pro Vlašim. A další otočku už domácí nedopustili. Ve 43. minutě to byl opět Herwig, kdo zvýšil náskok domácích a na konečných 6:3 zpečetil čtyři minuty před koncem Martin Slabý.

V dalším kole krajské hokejové ligy přivítá Benešov doma kolínské béčko (sobota 17.00), Vlašim jede na led předposledních Žabonos (neděle 17.15).

HC Vlašim – Lev Benešov 6:3 (1:2, 3:1, 2:0)

Branky: 9. Trpišovský (Kratochvíl, Horálek), 22. Slabý (Burda), 34. Kratochvíl (Pessr), 38. Herwig (Trpišovský), 43. Herwig (Kratochvíl), 56. Slabý (Kronus, Burda) – 11. Dušek (Holánek), 16. Kočí (Netolický, Kaňka), 32. Dušek (Babický, Martínek). Rozhodčí: Jílek – Maňák, Kálal. Vyloučení: 7:2. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0.

Vlašim: Holánek – Říha, Pessr, Matějka, Horálek, Vondráček – Trpišovský, Šindelář, Soukup, Kratochvíl, Ondriga, Slabý, Burda, Herwig, Burda, Kucharčík, Slanina, Kronus.

Benešov: Štěpánek – Martínek, Kumpošt, Stejskal, Korvas, Zderadička, Fedoročko – Polesný, Kočí, Formánek, Netolický, Kohout, Holánek, Janáč, Mrva, Dušek, Kaňka, Babický, Starec.