Dotyčný se tam objevil během tréninku prvoligových Rytířů, vybavený nejen hokejovou výzbrojí, ale i nožem. Výhrůžkami, že jej použije, častoval zájezd čtvrtého ročníku střední školy v Litoměřicích. Studenti se svou učitelkou čekali, až na led vyjede Jaromír Jágr. Nakonec měli o nečekaný zážitek víc. Místo kladenské ikony na kluziště vyrazil zřejmě psychicky narušený muž, který vyzýval hráče k pěstnímu souboji.
Výzvy, aby stadion opustil, byly marné. Podle výpovědi ředitele zimáku Josefa Poláčka pro web Vaše Kladno tak nezbývalo, než přivolat strážníky. Ti po chvíli nezvaného hosta zpacifikovali a předali do rukou státní policie.

Pravděpodobně se jednalo o fanouška Rytířů. Jak prozradili nejmenovaní hráči, byl ubytovaný ve stejném hotelu, když hráli první dvě utkání semifinále play off WSM ligy v Českých Budějovicích.
Po úvodním vítězném utkání je neúspěšně zval na šampaňské. Druhý den jim při snídani pouštěl písničky a nabízel chlebíčky. „To byl ještě hodný, dnes ale byl trošku agresivní,“ shodli se Rytíři s tím, že to nebyl příjemný zážitek.

Po Ostravě čeká Mladou Boleslav v Mol cupu pražská Slavia.
Nejtěžší možný los! Boleslav jde na Slavii. A ještě hraje venku
Zápas MOTOR České Budějovice - Kladno v Českých Budějovicích.
Bravo udatní Rytíři! Bravo ničitelovi Jihočechů Klozovi!