ČERNOŠICE – BENEŠOV 12:1

Utkání zpočátku nevypadalo na debakl Benešova. Obě mužstva si v první třetině vypracovala šance, ale jen domácí je třikrát přetavili v góly. Nejprve Hofmeister vybojoval puk v rohu kluziště pro Kahánka, který našel před brankou Suchého, jenž prostřelil benešovského gólmana. Poté tečoval Staňkovu střelu Kahánek a třetí zásah přidal vzápětí opět Suchý.
Ve druhé třetině se již mladý benešovský tým na nic nezmohl a inkasoval pět gólů.
Ve třetí části domácí polevili a hosté z příležitostí vstřelili za stavu 9:0 alespoň čestný úspěch Svobodou. Jenže poté domácí zabrali a přidali Benešovu na cestu ještě tři branky.

Branky: 9.21 Suchý (Hofmeister, Kahánek), 14.21 Kahánek (Staněk), 16.04 Suchý (Hofmeister, Kahánek), 27.27 Kahánek (Staněk, Hofmeister), 28.33 Loskot (Šalamoun), 30.35 Kahánek (Hofmeister, Staněk), 33.23 Hofmeister (Staněk), 35.05 Veselý (Urbančík, Suchý), 44.19 Šalamoun (Stejskal), 52.00 Staněk (Voska), 52.58 Veselý (Urbančík), 57.14 Šalamoun (Výrut) – 47.07 Svoboda (Kauschitz). Rozhodčí: Dundr. Vyloučení: 4:14. Využití: 3:0. Třetiny: 3:0, 5:0, 4:1.

MĚLNÍK – VLAŠIM 8:2

Vlašimští se potýkají s velkou marodkou a navíc se jim zranili oba brankáři Holánek a Král. A tak na poslední chvíli povolali do zbraně trio juniorů – obránce Drahoše a Pessra a brankáře Kolandu, když si dva posledně jmenovaní odbyli premiéru v A mužstvu.
Již od začátku měl Mělník převahu a ve 14. minutě měl po střelách Havla, Stinky v přesilovce, Herana staršího a Příhody již čtyřbrankové vedení. Vlašimští pořádně brankáře Mělníka Vokurku nezaměstnali.
Ve druhé třetině hráli hosté s větším elánem, vyrovnali hru, ale místo snížení přišel z brejku pátý gól Herana staršího. Vzápětí neproměnil vlašimský Herwig dvě sóla, a tak se opět dvakrát radovali domácí, když hostujícím obráncům zamotala hlavu dvojice David a Stinka. Ještě před brankou Stinky vsítil první gól rytířů Matějka střelou do šibenice Vokurkovy svatyně.
Třetí třetina se již z obou stran dohrávala a nikdo se nechtěl zranit. Přesto bylo několik příležitostí ke skórování a na každé straně padla ještě jedna branka. Nejprve domácí Šubrt dorazil volně ležící puk na brankovišti do vlašimské sítě, aby poslední slovo měl hostující Máčala v přesilovce.

Branky a nahrávky: 4. Havel (Boháček), 7. Stinka (Prejza, Nový), 12. Heran st. (Nový), 14. Příhoda (Šubrt), 25. Heran st. (Šubrt), 33. David (Stinka), 40. Stinka (David), 49. Šubrt – 39. Matějka, 55. Máčala (Čanda). Rozhodčí: Macháč. Vyloučení: 4:4, navíc Příhoda (M) 10 minut. Využití: 2:1. Diváci: 162. Třetiny: 4:0, 3:1, 1:1. Vlašim: Kolanda – Kotýnek, Jerman, Seidl, Drahoš, Pessr, Martínek – Vondráček, Vostřák, Jaeger – Matějka, Herwig, Fedoročko – Máčala, Čanda.