Benešov pálil čtrnáctkrát do sítě Popovic

Benešovsko - Okresní hokejový přebor měl na programu 9. kolo, ve kterém si béčko Vlašimi v přestřelce poradilo s Meznem, rezerva Jesenice přestřílela Řendějov a SKLH Benešov pálil čtrnáctkrát do sítě Popovic.

21.1.2011

Ilustrační fotoFoto: Deník: Pavel Šimáček

HC Jesenice B - Sokol Řendějov 10:1 (3:0, 6:1, 1:0)

V utkání byla znát jednoznačná převaha béčka Jesenice. V první třetině Řendějov zachránil od většího debaklu velmi dobrý výkon brankáře Michala Jíry.
Ve druhé třetině se Řendějovští dopouštěli chyb, které lídr tabulky jednoznačně využil. Závěrečná třetina se již dohrávala v poklidném tempu, Řendějovští byli smířeni s výsledkem. V zápase vynikl Václav Novák, autor tří branek.

Branky: Novák Václav 3, Dorňák Pavel 2, Vondrášek Tomáš, Beneš Václav, Borovička Petr, Petržílek Lukáš, Němeček Petr - Antoš Pavel. Rozhodčí: Novák Jiří, Pacovský Jiří. Vyloučení: 5x2 - 6x2.

Sokol Popovice - SKLH Benešov 5:14 (1:6, 4:6, 0:2)

Jednoznačná převaha Benešova, který prakticky rozhodl již v první třetině, kdy vstřelil šest branek. Velmi slušné utkání, ve kterém byl na každé straně vyloučen pouze jeden hráč.

Branky: Hájek František 2, Škvor Stanislav 2, Hrubý Roman - Pivoňka Pavel 3, Šach Robert 2, Drábek Daniel 2, Svoboda Daniel 2, Bindl Aleš 2, Kahoun Jiří 2, Procházka Radek, Šupka Martin. Rozhodčí: Mrázek Petr, Slanina Ondřej. Vyloučení: 1x 2 - 1 x 2.

V Táborských kasárnách začalo tento týden bourání

Nové přístroje poslouží ortopedickému oddělení v benešovské nemocnici.
5

Na ortopedickém oddělení operují s novými přístroji

OBRAZEM: Při Hubertovské jízdě se rozloučili s jezdeckou sportovní sezónou

Benešov - Desátý ročník Hubertovské jízdy uspořádaly v sobotu 14. října žákyně čtvrtého ročníku Vyšší odborné školy a Střední zemědělské školy v Benešově. Tato tradiční akce symbolizuje každoroční rozloučení s jezdeckou sportovní sezonou. Akce se zúčastnili především ušlechtilí koně z pomněnické stáje.

Pozor! Tři pejsky hledají od pátku zoufalí majitelé

Jankov - Tři pejsci se ztratili v pátek 13. října v odpoledních hodinách majitelům u obce Pičín u Jankova. Jedná se o křížence jezevčíka tmavě hnědé až černé barvy.

Do nové školky na benešovském Spořilově už chodí děti

Benešov /FOTOGALERIE/ – Do měsíčního zkušebního provozu vstoupila v pondělí 16. října novostavba MŠ Úsměv na sídlišti Spořilov II. Dokončení montovaného objektu nabralo zpoždění kvůli bourání precizně postavených gruntů z poloviny sedmdesátých let minulého století.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.