Lev Benešov – Kralupy nad Vltavou 5:2

Hrůzostrašný začátek, velký obrat a nakonec zasloužené tři body. V šestnácté minutě byli domácí zralí opět na ručník. Kralupy dvakrát udeřili z nenápadných situací a byli na koni. Domácím pomohla výborná osmnáctá minuta. Matador Kaňka a bek Martínek srovnali skóre během jedenácti vteřin.

Od druhé třetiny již modrožlutí diktovali tempo a směřovali svůj výkon ke zdárnému konci. Hlavní měrou přispěl Michal Kaňka, který vstřelil tři branky a na jeden gól nahrál.

Branky a nahrávky: 18. Kaňka (Fedoročko), 18. Martínek (Holánek), 23. Kaňka, 33. Kaňka (Netolický, Zderadička), 60. Starec (Kaňka) – 8. Háva (Hampl), 16. Student (Řehák). Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 180.

Benešov: Štěpánek – Kumpošt, Martínek, Stejskal, Fedoročko, Korvas, Zderadička, Kotýnek, Janáč – Kaňka, Netolický, Eiselt – Holánek, Starec, Formánek – Dušek, Mrva, Babický – Kohout.

Vlašim – Slaný 3:9

Vlašimi se doma nedařilo. Už po první třetině domácí prohrávali 1:4, nakonec z toho byl debakl se Slaným 3:9.

Branky a nahrávky: 10. Trpišovský, 23. Burda J. (Soukup), 57. Herwig (Trpišovský, Kratochvíl) – 3. Šimáček (Slabý, Nekvinda), 8. Lapáček (Kubinčák), 14. Cigánik (Nekvinda, Vodička), 15. Malát (Lapáček), 40. Špičan (Vodička), 44. Kubinčák (Malát, Kasala), 47. Kasala (Malát, Kubinčák), 48. Vodička (Špičan), 56. Vodička (Špičan). Rozhodčí: Kučera. Vyloučení: 5:6, navíc Špičan (S) 10 minut OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1.

Vlašim: M. Holánek (47. Kalina) – Matějka, V. Pessr, Vondráček, Drahoš, Horálek, Říha, – Kratochvíl, Herwig, Trpišovský – Slanina, Svoboda, J. Burda – Soukup, Šindelář, Ondriga.