Spolu s ním rozdával ve vlašimském zámeckém parku hokejovou radost i Rozsívalův klubový kolega Michael Frolík. Na louce pod pódiem se v tropickém horku tísnilo přes tři tisíce Rozsívalových fanoušků a příznivců ledního hokeje. Program rozjel v rytmu diska populární zpěvák a skladatel Michal David.

A pak už přišel na řadu hlavní hřeb večera.

„Děkujeme vám všem, že jste nám fandili a drželi palce. Určitě se budeme snažit dobře reprezentovat i do budoucna," vzkázali oba hráči v klubových dresech lidem do přírodního kotle a zapózovali fotografům s trofejí nazývanou též The Cup.

Vlašimskému rodákovi poté přišel na prkna poděkovat starosta Vlašimi Luděk Jeništa.

„Před třemi roky vítězství na mistrovství světa, letos v play off NHL. To jsou úspěchy, na kterých má Michal svůj podíl a může proto být velkým vzorem hlavně pro naše mladé a začínající hokejisty," uvedl starosta a předal při tom Rozsívalovi symbolický klíč od vlašimské brány.

Pak už na pódium nastoupila nejmladší vlašimská hokejová generace. Malí Rytíři předali nejslavnějšímu hokejovému odchovanci klubový dres a někteří si za asistence hlavních protagonistů večera zkoušeli potěžkat Stanley Cup.

Oslavy čerstvých hokejových úspěchů Michala Rozsívala ve Vlašimi pokračovaly muzikou v podání benešovského Keksu s lídrem Štěpánem Kojanem.
Večer vyvrcholil velkým ohňostrojem, který jako poděkování svým fanouškům doma Michal věnoval.

                                                                                                                                                                       KAREL CHLUMEC