RAKOVNÍK – BENEŠOV 3:6

V první opatrnější třetině šli do vedení hosté po trefě Kočího. „Ze začátku jsme byli nervózní a trochu zaskočení," dodal k prvnímu dějství útočník Benešova Ondřej Fedoročko.

Ve druhé části sice domácí srovnali, ale Holeš opět otočil stav na stranu Benešova. Jenže Rakovník do konce druhého dějství stav srovnal. Rozhodčí ale hnul hostům žlučí. „Druhou třetinu nezvládl. Zbytečně vylučoval na obě strany a třetina se táhla. Trochu nás to ale nabudilo," poznamenal Fedoročko.

Na začátku třetí třetiny sice šli domácí do vedení, ale to bylo z jejich strany vše. Lvi se rozzlobili a svou kořist rozsápali. Holánek srovnal, Fedoročko převážil misky vah na stranu hostů a dílo dokonali – uzdravený kapitán Holánek a po krásné souhře prvního útoku Holeš. „Ve třetí třetině jsme se zdravě naštvali, vlítli na ně a zápas zlomili na naší stranu," oddechl si Ondřej Fedoročko, jenž poděkoval fanouškům, kteří přijeli pomoci týmu: „Byli slyšet a věřím, že dorazí ještě ve větším počtu v neděli, kde uvidíme, co udělá únava. Máme ale širší kádr, a pokud na soupeře vlítneme a dáme rychle góly, tak bychom měli vyhrát. Ale uvidíme."

Za stavu 3:5, hosty podržel brankář Štěpánek. „Ležel na zádech jako Hašek a s rukou nad hlavou chytil puk," poděkoval gólmanovi trenér Lvů Pavel Dvořák, jenž k utkání podotkl: „Hráli jsme až výjimky zodpovědně. Hlavně třetí třetina byla parádní a odehrána s bravurou.

Branky Benešova: 26. Gebhart (Ságner), 33. Petráček (Tolkner), 41. Tolkner (Kounovský) – 17. Kočí (Sládek), 22. Holeš (Holánek, Korvas), 43. Holánek (Holeš), 46. Fedoročko (Babický, Starec), 47. Holánek (Starec), 60. Holeš (Starec). Třetiny: 0:1, 2:1, 1:4.

LEV Benešov: Štěpánek – Burian, Korvas, Kotýnek, Stejskal, Císař, Šmicr, Rod – Holeš, Starec, Holánek – Polesný, Kočí, Sládek – Babický, Fedoročko, Formánek – Janák.