A sice brankář Adam Čásenský a bratři Jaroslav a Tomáš Rittigové, kteří přišli z druholigové Příbrami, aby zpevnili defenzivu.

Naopak scházel, lépe řečeno v nové roli se představil, Ladislav Bursík, který se po letošní předčasně skončené sezoně přesunul do role hrajícího asistenta, ovšem s tím, že do zápasu naskočí pouze v případě nutnosti.

Jan Rezek během generálky na restart FORTUNA:LIGY s Vlašimí.
Vlašim vzdorovala. Prvoligového favorita spasil gól kapitána

Otazník pak stále visí nad pokračováním zkušeného Michala Kaňky. „Myslím si, že pokud budou všichni zdrávi, tak by měli hrát už oni. Uvidíme, jak se nám podaří poskládat kádr na příští sezonu a jestli bude ještě potřeba, abych hrál,“ řekl ke své hráčské budoucnosti pro klubový web před nedávnem Kaňka.

V každém případě začali benešovští hokejisté přípravu pěkně zostra. Trenér Dvořák hned na úvod vytáhl své svěřence na okruh právě kolem Konopiště, kde začali polykat první tréninkové dávky.

Kádr Benešova na startu letní přípravy

Brankáři: Jan Štěpánek, Adam Čásenský.

Obránci: Ondřej Fedoročko, Martin Kotýnek, Martin Janáč, Jan Stejskal, Tomáš Rittig, Jaroslav Rittig, David Martínek, Filip Zderadička.

Útočníci: David Starec, Lukáš Holánek, Martin Kohout, Marek Kočí, Pavel Dušek, Tadeáš Kočí, Jan Polesný, David Mrva, Michal Holeš, Ondřej Sládek, Daniel Růzha, Vojtěch Hrstka, Tomáš Zach.

Fortuna ČFL a divize startují opět v srpnu