HC LEV BENEŠOV - ČÁSLAV 6:5 PP (1:2, 2:1, 2:2 – 1:0)

Zápas se od začátku nevyvíjel pro Lvy dobře a většinou tahali za kratší konec provazu. Za stavu 1:3 trenér Benešova sestavu přeházel, což vedlo k vyrovnání na 3:3. Poté ale soupeř odskočil dvěma góly na 3:5 a s Benešovem to nevypadlo dobře.

Dvě minuty před koncem, ale domácí snížili Duškem na 4:5. Gól ale hosty pěkně rozlítil a stěžovali si, že padl z ofsajdu. „Bylo to u jejich střídačky, takže od nás to nebylo vidět, ale naši kluci říkali, že to ofsajd nebyl,“ vyjádřil se ke kontroverzní situaci Pavel Dvořák.

Následně Lvi vyrovnali Kaňkou a v prodloužení rozhodli, že jejich domácí hrad zůstane celý. „Čáslav byla nejlepším mančaftem, se kterým jsme hráli. Hráči byli rychlí, silní na puku a zasloužili si vyhrát,“ pochválil hokejisty Čáslavi benešovský trenér a dodal: „Před zápasem bych dva body nebral, ale po utkání je beru všemi deseti.“

Branky: 2. Formánek, 32. Polesný (Kočí, Burian), 32. Janák (Dušek, Formánek), 58. Dušek (Formánek), 60. Kaňka (Rittig), 63. Rittig (Dušek) – 5. Kraučuk (Sladký), 11. Kraučuk, 23. Němec (Pipek), 54. Kadlec (Kraučuk), 58. Borovanský (Skokan). Vyloučení: 5:6, navíc Ježek (Č) 10 minut.

Benešov: Uhlík – Fedoročko, Rittig, Kaňka, Kočí, Dušek – Janáč, Burian, Holánek, Starec, Sládek – Korvas, Kotýnek, Polesný, Formánek, Janák – Šmicr.