Hokejisté Benešova zahráli v sobotu parádní zápas. Na domácím ledě si poradili s celkem z horních pater tabulky. Před svými fanouška totiž zdolali BK Mladá Boleslav B díky skvělé třetí třetině 6:2. Po čtyřiceti minutách byl stav sice těsný, domácí vedli 2:1, ale závěrečnou část vyhráli v poměru 4:1 a mohli slavit zisk všech tří bodů.

Benešov – Mladá Boleslav B 6:2 (1:0, 1:1, 4:1)

Branky a nahrávky: 7. Kočí (Kaňka, Sládek), 28. Polesný (Starec, Dušek), 42. Netolický (Dušek), 48. Sládek, 51. Kaňka (Kočí), 57. Sládek (Kaňka) – 22. Christov (Protivný), 45. Protivný (Vaníček, Uřídil). Rozhodčí: Procházka – Hurt, Futera. Vyloučení: 8:12 navíc Rudolph (MB) 5+DKU. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0.

Benešov: J. Štěpánek – Stejskal, Kumpošt, Fedoročko, Korvas, Zderadička, Kotýnek – Kohout, Polesný, Formánek, Sládek, Janáč, Mrva, Dušek, Kaňka, Netolický, Starec.

Boleslav: Vích – Přenosil, Kadeřábek, Rudolph, Filip, Bílek, Franc, Holoubek – Tregl, Vaníček, Ficek, Uřídil, Protivný, Vondrlík, Christov, Mareš.