RAKOVNÍK - BENEŠOV 4:6 (1:1, 2:4, 1:1)

„Hráli jsme dobře ze zabezpečené obrany a na brejky. K výhře nám velmi pomohla první pětka, která byla u čtyř gólů,“ chválil po zápase trenér Lvů Pavel Dvořák, jenž byl ale opět nespokojený s řízením zápasu: „Mladý rozhodčí to nezvládl na obě strany.“
Zápas byl až do stavu 3:3 vyrovnaný. „Špatně jsme do zápasu vstoupili, ale do konce třetiny vyrovnali. Ve druhé jsme zvýšili na 3:1, ale domácí po sóle a z přesilovky vyrovnali,“ popsal dění Dvořák do nerozhodného stavu, poté již jeho tým dominoval: „Po vystřídání gólmana jsme dali ještě dva góly do konce třetiny a ve třetí jsme přidali šestý gól. Domácí asi dvacet vteřin před koncem upravili na 4:6, když už každý čekal na konec.“

Branky: 1. Okegawa (TS), 30. Petráček (Vyskočil), 35. Hegenbart (Krejčí), 60. Chvojka (Grill) – 3. Fedoročko (Kočí, Sládek), 21. Polesný (Kočí), 27. Rittig (Starec, Holánek), 36. Polesný (Kočí), 40. Polesný (Fedoročko, Dušek), 58. Holánek (Starec, Formánek).

LEV Benešov: Štěpánek (35. Uhlík) – Janáč, Fedoročko, Kotýnek, Rittig, Šmicr, Stejskal – Sládek, Kočí, Polesný – Kaňka, Holánek, Formánek – Dušek, Janák, Starec.

MĚLNÍK - VLAŠIM 5:2 (1:1, 2:1, 2:0)

Vlašim na ledě Mělníka padla 5:2. „Po utkání v Čáslavi jsme do Mělníka odjížděli bez dalších dvou dlouhodobě zraněných hráčů základní sestavy,“ posteskl si kouč Rytířů Stanislav Veselý, kterému zranění a nemoci na začátku soutěže přidělávají starosti.
Vlašimský trenér také dodal k utkání: „Na začátku jsme krátce po sobě poskytli soupeři přesilovky, což nás stálo hodně sil. Přesto jsme v první třetině domácí zaskočili a do kabin odcházeli za stavu 1:1,“ byl rád a podotkl: „Ve druhé části byli domácí aktivnější a dvěma góly v rozmezí tří minut otočili na 3:2. Ve třetí třetině jsme se snažili o srovnání, ale po chybě v rozehrávce to už bylo 4:2. Ani v závěrečné hře bez brankáře jsme nesnížili, naopak nás opět po chybné rozehrávce domácí potrestali.“

Branky: 11. Havel (Krejza, Litera), 34. Příhoda (Šubrt, Havel), 35. Šubrt (Příhoda, Havel), 51. Havel (Kašák, Verner), 60. Příhoda (Havel) – 13. Soukup (Burda, Jaeger), 32. Burda (Soukup, Kočí).

Rytíři Vlašim: Holánek – Výborný, V. Pessr, Bauer, J. Pessr, Drahoš, Vondráček – Matějka, Kucharčík, Kočí – Vencovský, Bránský, Košťálek – Soukup, Burda, Jaeger.