Pro ty benešovské však nešlo o dobrý víkend. Na domácím ledě totiž podlehli soupeřům z Kutné Hory 1:3. Sršni šli do vedení v 11. minutě, když se prosadil Lukáš Beran. Domácí ale dokázali záhy najít odpověď, když na 1:1 vyrovnal o šest minut později v přesilovce. David Starec. Po hříchu to ale byla jediná benešovská radost sobotního odpoledne. Hned zkraje druhé třetiny se totiž hosté dokázali prosadit ve vlastním oslabení a bylo to 1:2. Jako přes kopírák se pak situace opakovala v periodě třetí. V ní po 29 sekundách opět skórovali kutnohorští hokejisté v oslabení a zvýšili svůj náskok na dvoubrankový. Skóre zápasu v podobě 1:3 pak vydrželo až do samotného konce zápasu.

HC Lev Benešov – SK Sršni Kutná Hora 1:3

Branky: 17. Starec (Kaňka, Sládek) – 11. Beran (Javůrek), 23. Švejda (Jiráň, Jelínek), 41. Dytrych (Grauer, Javůrek). Rozhodčí: Jelínek – Kálal, Sviták. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:2.

Benešov: J. Štěpánek – Stejskal, Kotýnek, Kumpošt, Fedoročko, Korvas, Zderadička, Kučera – Kočí, Sládek, Formánek, Mrva, Martínek, Eiselt, Kohout, Janáč, Kaňka, Dušek, Starec