Mužstvo od Konopiště nebodovalo v pěti z posledních sedmi zápasů, dvacítkou gólů inkasovaných v uplynulých dvou kolech v Poděbradech a Černošicích se postavilo do čela nelichotivého žebříčku týmů s nejprostupnější obranou.

Odvolání kouče, který tým převzal před aktuální sezonou s cílem přinejmenším zopakovat loňské výkony, nebylo podle prezidenta klubu Ivana Bartůška jednoduchým rozhodnutím.

Ilustrační foto
Kat Jedlička! Uhrál sedm bodů

„Leží na nás deka a potřebujeme tým oživit. Chtěl bych Maťovi poděkovat za odvedenou práci, nepřebíral mužstvo v ideálním stavu, kupila se nám zranění. Usoudili jsme však, že je čas na změnu," vzkázal přes klubové stránky.

Nástupcem někdejšího útočníka byl jmenován František Sládek, který se na střídačku lvů vrací po necelých třech letech. V rolích asistenta by měl nadále působit prezident Bartůšek a nově i momentálně zraněný kapitán Lukáš Holánek.

Léčbu staronovým koučem začne tým držící ve východní skupině s jednobodovým náskokem poslední pozici pro účast v play-off sobotním domácím utkáním s rozjetým Mělníkem.

RÁNY PŘIJÍMAL I ROZDÁVAL. Ještě předtím než mělnický mladík Jakub Šípek dostal pukem do brady, stihl v utkání s Vlašimí tři góly. Zápas navzdory nepříjemnému šrámu dohrál.
Krajská liga: posílený nováček se sápal i po lídrovi