V uplynulé sezoně Benešov skončil už v předkole play-off krajské ligy. Cílem nového trenéra je tak vrátit mužstvo zpět na pozice, které okupoval v minulosti. „Rád bych minimálně zopakoval úspěch z mé poslední sezony a opět postoupil do finále krajské ligy. Věřím však, že pokud dodržíme vše, co budeme od týmu vyžadovat, rád bych tuto soutěž vyhrál, protože jsou zde hráči, kteří by si úspěch zasloužili za to, co pro benešovský hokej udělali a dělají. Udělám pro to maximum,“ říká jasně.

K tomu je ale podle Dvořáka zapotřebí tvrdě pracovat. „Rád bych suchou přípravu začal nejpozději od června,“ nastínil plán, který bude samozřejmě záviset na vývoji momentální situace spojené s pandemií koronaviru. „Věřím, že nám to již bude umožněno. Případně přejdeme na individuální přípravu, kterou pro hráče připravíme,“ prozrazuje alternativní variantu trenér.

Ten kromě A mužstva bude zároveň působit i u mládeže, protože povede i mladší žáky. „Vím, že jsem si na sebe vzal velkou zodpovědnost, ale je to pro mě výzva,“ tvrdí.