Předchozí
1 z 9
Další

Konečná tabulka po základní části středočeské krajské hokejové ligy.Konečná tabulka po základní části středočeské krajské hokejové ligy.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Konečná tabulka po základní části středočeské krajské hokejové ligy.Konečná tabulka po základní části středočeské krajské hokejové ligy.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Konečná tabulka po základní části středočeské krajské hokejové ligy.Konečná tabulka po základní části středočeské krajské hokejové ligy.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

HC Benátky nad Jizerou B – HC Rakovník 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)

Branky a nahrávky: 38. Hejňák (Peca), 58. Najč (Švejda, Macura) – 5. Karfus (Šíma, Kounovský), 18. Ságner (Kos, Hulcr), 51. Ságner (Bulva, Kos), 60. Hulcr (Ságner, Vyskočil). Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Hruška – Kálal, Čajan.

Petr Tatíček (trenér HC Rakovník): Nevěděli jsme, jestli nám ještě přidělí nějaké body, nebo ne. Proto jsme jeli do Benátek s tím, že tam musíme vyhrát, aby nám připočetli body. Teď jsme se dozvěděli, že počítali nějaký koeficient, takže jsme celkově skončili třetí. Kdybychom měli stejně bodů jako Černošice, tak bychom na vzájemné zápasy byli před nimi. Takhle jsou před námi. Ze čtyř nejlepších jsme získali pět bodů a Černošice i Čáslav jsme porazili. Oba jsou ale před námi, což mě trošku mrzí. Benátky mě jinak v posledním utkání překvapily. Mají mladý manšaft, nám zase trochu vázla koncovka. Vyhráli jsme 4:2, ale rozdíl měl být větší. To je pořád stejné, kluci tam nechají všechno, ale potřebujeme nějakého střelce. Rozdělujeme to mezi všechny hráče. Hlavně mě těší, že jsme doma za celou sezonu neprohráli zápas, teď bude důležité play-off. Chceme dojít co nejdál, ale postoupit asi nikdo z manšaftů nechce.

SK Černošice – HC Spartak Žebrák 12:1 (3:0, 3:0, 6:1)

Branky a nahrávky: 5. M. Krudenc (Hanžl, Jobek), 13. Sem (Jobek), 20. Mráz (Šalamoun, Vlček), 28. Hofmeister (M. Krudenc, Formánek), 33. Staněk (Hofmeister, Malík), 36. Sem, 41. Staněk (V. Krudenc, Hofmeister), 44. Formánek (V. Krudenc, Hofmeister), 49. Vlček (Hofmeister), 51. Mráz (Vladyka, Štíbr), 56. Šalamoun (Sem), 59. M. Krudenc (V. Krudenc, Formánek) – 57. Bakule (TS). Vyloučení: 7:9 + Hanžl (ČER), Kostka a Šmíd (ŽEB) 5 min. a do konce utkání. Využití: 4:0. Rozhodčí: Doubek – Čajan, Stanko.

Karel Najman (trenér SK Černošice): Utkání se Žebrákem bylo dost smutnou záležitostí. Hosté nestačili a byli dost frustrovaní. Neunášeli vývoj utkání, tak se uchylovali k faulům a šarvátkám. Díky tomu jsme ve velké pohodě zvítězili. Některé góly byly až ze skupiny exhibičních. Děkuji hráčům za výkony v základní části.

Miloslav Křesťan (trenér HC Spartak Žebrák): Proti jednomu z favoritů soutěže jsme totálně zklamali. Musím domácím pogratulovat za jejich perfektní výkon, jelikož nás v zápase vůbec k ničemu nepustili a zaslouženě zvítězili vysokým rozdílem.

HK Králův Dvůr – HC Rytíři Vlašim 1:6 (1:2, 0:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 17. Veselý (Halfar, Potěchin) – 10. Zelingr (Bauer), 16. Vondráček (T. Pessr), 29. T. Pessr (Strnad), 48. Cerk (Florián, Kužel), 56. Kořánek (Cerk, J. Pessr), 59. Cerk (Zelingr, Kronus). Vyloučení: 3:5. Využití: 1:1. Rozhodčí: Jaška – Šimral, Zlatohlavý.

Vladimír Kameš (trenér HK Králův Dvůr): Vlašim má velice dobrý tým, u nich jsme hráli velice dobře a doma taky nemůžu říct, že bychom byli horším týmem. Zakončení od Králova Dvora a od Vlašimi je ale rozdílné. Soupeř svoje šance využil, my ne. Tím pádem jsme se nedostali ani do předkola play-off, což mě hrozným způsobem mrzí. Doufejme, že příští sezona bude lepší, protože jsme ohráli spoustu mladých hráčů.

Zdeněk Procházka (trenér HC Rytíři Vlašim): V první třetině jsme přestáli mírný tlak soupeře a naopak jsme dali dva góly. V půlce zápasu jsme začali hrát více na puku, vstřelili další branky a s přehledem si pohlídali vítězství. Výborně zachytal Jura Baranov a udělal si krásný dárek ke svým narozeninám.

HC Lev Benešov – HC Slavoj Velké Popovice 4:5 (1:4, 2:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 5. Růzha (F. Zderadička), 27. Sládek (Mareček, Holánek), 38. Holánek (Mareček, Sládek), 47. J. Zderadička (Růzha, Dušek) – 3. Žoha (Krejčí, Vacek), 4. Vacek (Formánek), 15. Voska (Maňas, Stejskal), 19. Pechar, 59. Formánek (Žoha, Krejčí). Vyloučení: 5:9 + F. Zderadička (BEN) 10 min. a do konce utkání. Využití: 2:3. Rozhodčí: Jecelín – Holec, Kusý.

Jiří Holšán (trenér HC Lev Benešov): I když už nám o nic nešlo, chtěli jsme poslední utkání v sezoně odehrát se ctí. Měli jsme tradičně špatný vstup do utkání, nedisciplinovanost a hrubé individuální chyby jsou i na této úrovni zarážející. Od druhé třetiny se náš výkon zlepšil, podařilo se nám vyrovnat, ale v závěru jsme neubránili přesilovou hru soupeře a znovu inkasovali. Šancí jsme měli hodně, ale s jejich proměňováním se trápíme celou sezonu.

Josef Prchal (vedoucí týmu HC Slavoj Velké Popovice): Dvakrát za sebou jsme nebodovali, a tak jsme jeli k poslednímu zápasu základní části s tím, že si chceme odvézt výhru a udržet si první čtyřku zajišťující přímý postup do čtvrtfinále. První třetina se nám velmi vydařila, vyhráli jsme ji 4:1 a myslím, že jsme byli jednoznačně lepším týmem. Zřejmě jsme si ale mysleli, že domácí to zabalí a zápas se už jen tak dohraje. Druhá třetina se nám vůbec nepovedla. Totálně se rozpadl systém hry, měli jsme jedno vyloučení za druhým a domácí jsme pustili zpět do hry. Byla to hodně nepovedená třetina. Ani závěrečná část nebyla dobrá a můžeme děkovat našemu gólmanovi, že vezeme tři body. Ale upřímně - tři utrápené body. Teď máme týden volna, odpočineme si, potrénujeme a věřím, že na play-off budeme nachystaní v té nejlepší formě.

HC Poděbrady – BK Mladá Boleslav B 11:3 (3:2, 4:0, 4:1)

Branky a nahrávky: 4. Kejdana, 7. Bouřil (Kejdana, Rindoš), 16. Rindoš (Bouřil, J. Verbík), 30. Rindoš (Kejdana), 33. Rindoš (J. Verbík), 34. Rindoš (J. Verbík), 37. Rindoš (Kejdana), 50. Čapek (R. Verbík, Kříž), 51. J. Verbík (Bartoň, Kejdana), 54. J. Verbík (Kejdana, Rindoš), 60. Kříž (Rindoš) – 11. Ficek (Uřidil), 18. J. Kadeřábek (Uřidil), 47. J. Kadeřábek (Vondrlík). Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Hrčka – Vlasjuk, Marvan.

HC Hvězda Praha – HC Junior Mělník 3:4sn (0:0, 1:2, 2:1 – 0:0)

Branky a nahrávky: 30. Čmejla (Velas, Procházka), 44. Procházka (Klement, Grim), 60. Procházka (Čmejla, Janásek) – 21. Lenc (Šípek), 28. Halman (Dobrov), 51. Štrombach (Halman, Bílek), rozh. náj. Šícha. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:1. Rozhodčí: Výborný – Foltýn, Havel.

Jiří Katz (trenér HC Hvězda Praha): Věděli jsme, že máme proti sobě jeden z nejlepších týmů soutěže. I když se Mělníku začátek soutěže nepovedl, tak kvalitu má a zkušenosti taky. Pro nás to byla parádní konfrontace před play-off. V první třetině nebylo moc šancí ani na jedné, ani na druhé straně, a skončilo to 0:0. Druhou třetinu jsme bohužel začali chybou a hosté toho hned parádně využili a šli do vedení. My pak měli nějaké šance, ale nedali jsme a udeřili hosté. Říkali jsme si, že musíme zápas zkorigovat a snažit se utkání otočit. Nakonec se nám v přesilovce podařilo dát kontaktní gól na 1:2 a ve třetí třetině jsme měli obrovský tlak. Přišlo vyrovnání na 2:2, zase nás ale srazila oslabení. Jednu z přesilovek hosté využili na 2:3 a my pak aspoň vyrovnali, když jsme pět sekund před koncem dali na 3:3. Výsledek asi odpovídal zápasu, 3:3 tomu slušeno. V prodloužení byla šance na každé straně, ale skvěle si vedli obra brankáři. V nájezdech už byli šťastnější hosté. Jsme za tenhle zápas rádi, odkryl nám spoustu věcí, které musíme do play-off zlepšit. Těšíme se na něj.

Libor Stinka (trenér HC Junior Mělník): Na Hvězdu jsme vyrazili s jedenácti hráči. Za četnými absencemi byly rodinné důvody, pracovní povinnosti i nemoc. Nechybělo ale odhodlání porvat se o co nejlepší výsledek. Před hráči smekám, jak zápas odbojovali a zvládli takticky. Výborně zachytal Michal Formánek. Myslím, že jsme si výhru zasloužili. Předkolem pro nás začíná další část sezony a čeká nás houževnatý soupeř z Vlašimi. I když se základní část tolik nepovedla, Mělník jako každý rok chce dojít co nejdál. Uděláme pro to maximum. Začínáme tuto středu na domácím ledě od 18:30. Věřím, že dorazí co nejvíce našich skvělých fanoušků a poženou nás za vítězstvím.

HC Čáslav – SC Kolín B 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 11. Křišťan (Kulhánek, Florian), 12. Kulhánek (Křišťan, Krpata), 50. Florian (Melovič, Ježek) – 15. Straka (Lederer, Kratochvíl), 31. Petržilka (Kozák). Vyloučení: 5:3. Využití: 2:0. Rozhodčí: Rulíček – Pošvář, Borovec. 

Pavel Rohlík (trenér HC Čáslav): Pro nás to bylo důležité utkání, protože pouze výhra za tři body nám zaručovala celkové první místo po základní části v celé soutěži. Byl to náš druhý dílčí cíl po prvním místu v naší skupině Východ. Naše výhra se ale nerodila vůbec jednoduše. Soupeř hrál velice dobře a na nás byla postupem času znát únava ze čtvrtečního utkání v Mladé Boleslavi, které jsme celé odehráli pouze na dvě pětky. Nakonec jsme utkání i díky dvěma proměněným přesilovým hrám zvládli a tím ovládli celou soutěž po základní části. Chtěl bych poděkovat hráčům za jejich práci v celé sezoně, je to jejich zásluha a první místo si zaslouží. Nyní je před námi ale vrchol sezony v podobě play-off. Chceme se co nejlépe připravit a potvrdit roli favorita. Velké díky patří také našim fanouškům, kteří nás podporují pravidelně jak doma, tak na hřištích soupeřů.

Radek Smitka (trenér SC Kolín B): V první třetině jsme inkasovali ve dvou oslabeních, takže soupeř šel už v polovině první třetiny do vedení 2:0. I tak ale byla hra pořád vyrovnaná. Podařilo se nám před první sirénou snížit na 2:1 a ve druhé třetině jsme dobře bruslili a kombinovali. Z toho pramenil i srovnávací gól na 2:2. V závěru jsme my nevyužili přesilové hry. Ve třetí třetině pokračovala vyrovnaná hra a bylo otázkou, kdo vsítí rozhodující gól. Bohužel to byl soupeř, proto jsme 2:3 prohráli. Výkon byl ale sympatický, byla to dobrá příprava na play-off.

HC Žabonosy – SK Sršni Kutná Hora 5:9 (2:1, 2:6, 1:2)

Branky a nahrávky: 4. Černý (Kubišta), 7. Černý (Kunášek), 28. Pýcha (Černý), 30. Mejzr (Smejkal), 44. Pýcha (Kubát) – 10. Beran (Švejda, J. Kadlec), 23. Dytrych (Zvěřina, J. Kadlec), 35. A. Kadlec (Jiráň), 36. Beran (J. Kadlec, Tvrdík), 38. J. Kadlec, 39. Jelínek (Zvěřina), 40. Dytrych (Beran, J. Kadlec), 54. Plíhal (Dytrych), 56. Plíhal (Jiráň). Vyloučení: 6:5 + Spitzer (SKH) 5 min. a do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Zahradníček – Kratochvíl, Tasch.

Jiří Kadlec (trenér SK Sršni Kutná Hora): Oba týmy věděly, že mají postup do předkola jistý, takže se dohrávalo spíš z povinnosti. Neřekl bych, že to byl vyhrocený zápas. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Prohrávali jsme 0:2, pak to bylo 2:2, prohrávali jsme 2:4 a pak se to překlopilo na 7:4. Ve třetí třetině byly trošku zmatky a troška nervozity, ale nakonec jsme uhráli dobrý výsledek. Devět gólů je dobrých, mohli jsme dát i desátý, ale to se nám bohužel nepovedlo.