HK Králův Dvůr – HC Lev Benešov 4:5 (1:2, 0:2, 3:1)
Branky a nahrávky: 5. Miška (Pánek, Gebhart), 41. Veber (Slabý), 42. Petrus (Krásl), 60. Slabý (Březina, Pánek) – 5. Mareček (Borek), 20. Kohout (Starec, Dušek), 21. Sládek (Procházka, Holánek), 28. Starec (J. Zderadička), 59. Holánek (Rittig). Tresty: 5:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.

Vladimír Kameš (trenér HK Králův Dvůr): Byl to z obou stran velice pěkný zápas. Benešov si ale od začátku za vítězstvím šel, a proto vyhrál. Vyhrál tým, který měl větší chuť po zisku tří bodů.

HC Hvězda Praha – HC Rakovník 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 12. Janásek (Procházka), 35. Hlaváč (Veverka), 36. Čmejla (Janásek, Veselý), 60. Procházka (Čmejla, Hlaváč). Tresty: 6:7 + Adam (Hvězda), Hulcr a Kounovský (oba Rakovník) 5 min. a do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.

Jiří Katz (trenér HC Hvězda Praha): Před zápasem jsme si říkali, že do něj musíme jít, jako by to bylo play off. Bojujeme o každý bod, který by nás do play off mohl dostat, takže jsme s tím byli smíření. Vstoupili jsme do zápasu velice dobře a hosty jsme zaskočili. Utkání jsme po zásluze kontrolovali a určovali jsme tempo hry. Dali jsme první branku, která pro nás byla nesmírně důležitá. Hosté pak měli přesilovou hru, kterou jsme dobře ubránili. Naopak jsme v ní měli velkou příležitost, kdy jsme šli sami na bránu a neproměnili. Před druhou třetinou jsme si řekli, že nechceme udělat takový zkrat, jako jsme udělali s Poděbrady. Třetinu jsme znovu kontrolovali, soupeře jsme moc nepouštěli do šancí, měli jsme dobrý forčeking a dobře jsme si hlídali střední pásmo. Přidali jsme dva góly, hosté měli jednu příležitost, když trefili břevno. Třetí třetina už byla jen třešnička na dortu. Takticky jsme si utkání pohlídali a de facto jsme hosty do žádné akce nepustili. Přestáli jsme dvě oslabení, což je super, a pak už jsme to jen pečetili do prázdné brány při powerplay. Musím kluky pochválit a vyzdvihnout našeho gólmana, který byl ozdobou utkání. Naši hráči mu velice pomohli, dobrý týmový výkon. Jsme rádi za body, které jsme urvali proti favoritovi. Příští týden nás čeká horká půda v Čáslavi.

Petr Tatíček (trenér HC Rakovník): Je blbé, že jsme vůbec nedali gól. Nějaké šance jsme sice měli, ale štěstí se k nám nepřiklonilo. Soupeř měl dobrý pohyb, hrál celkem agresivně a asi zaslouženě vyhrál.

HC Junior Mělník – HK Kralupy nad Vltavou 4:3 (3:0, 1:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 6. Šimon, 15. Krejsa (Šimon), 17. Stinka (Šípek), 31. Fedymycz (Macek, Šípek) – 27. Prášek (J. Verbík), 30. Šmíd, 56. Šmíd (R. Verbík). Tresty: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

Libor Stinka (trenér HC Junior Mělník): Derby rozhodla první třetina a rozdíl v gólmanech. Prvni třetina, kterou jsme vyhráli 3:0, se nám povedla. Ve druhé Kralupy hru vyrovnaly a snížily na rozdíl gólu, ale vzápětí jsme přidali čtvrtý gól a šli tak do třetí s bezpečnějším náskokem. Třetí část byla bojovná. Kralupy snížily, ale myslím, že jsme vítězství zaslouženě udrželi. Musím pochválit kluky, jak zápas zvládli, i brankáře Michala Formánka, který nám v těchto těžkých zápasech, kde potřebujeme každý bod, dodává klid a chytá výborně.

Dušan Sikela (trenér HK Kralupy nad Vltavou): Utkání rozhodla opět špatná první třetina z naší strany. V utkání jsme soupeři darovali čtyři branky a i přes výraznou převahu ve druhé a třetí třetině jsme výsledek neobrátili v náš prospěch.

HC Spartak Žebrák – SK Černošice 3:6 (2:3, 1:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 4. Dunchanka (J. Bakule, Jícha), 14. Langer (Dunchanka, J. Bakule), 39. J. Bakule (Belda, Milec) – 8. Zuska, 13. Jobek, 20. Staněk (Jobek, Krudenc), 32. Formánek (Brejcha, Štíbr), 35. Hanžl (Vladyka), 48. Staněk (Hanžl, Vlček). Tresty: 9:13. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1.

Peter Mitošinka (trenér HC Spartak Žebrák): Odehráli jsme kvalitní utkání. Jediné, co mě mrzí, jsou naše neproměněné šance. Jinak musím hráče pochválit za to, jak k utkání přistoupili. Na ledě nebylo znát, že se utkaly dva týmy z různých konců tabulky. Oceňuji, že přestože jsme utkání dohrávali na dvě pětky kvůli vyloučení Davida Nováka a odstoupení dvou hráčů ze zdravotních důvodů, tak kluci dohráli zápas s vysokým nasazením a bojovností.

Luděk Záhorský (trenér SK Černošice): Utkání mnoho krásy nenabídlo, kvůli častým vyloučením a kvalitě ledu se moc hokej nehrál. I tak jsme splnili svoji povinnost a odvezli jsme si tři body.

HC Benátky nad Jizerou B – HK Lev Slaný 3:2sn (0:0, 0:0, 2:2 – 0:0)
Branky a nahrávky: 45. Macura, 47. Karli (Gebell), rozh. náj. Horáček – 49. Sekerka (Vodička, Suda), 60. Kopica (Kadlec). Tresty: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

Michal Kazatel (trenér HK Lev Slaný): Byl to těžký zápas, ve kterém soupeř výborně bruslil a dohrával každý souboj, někdy až na hranici faulu. Gólmani na obou stranách chytali skvěle. Za stavu 2:0, kdy jsme obdrželi dva rychlé góly a nevypadalo to vůbec dobře, kluci ukázali vůli, vrátili se do zápasu a minutu před koncem jsme při powerplay vyrovnali. Rozhodly až samostatné nájezdy, ve kterých byl šťastnější soupeř.

HC Slavoj Velké Popovice – HC Rytíři Vlašim 8:5 (4:4, 1:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 3. Freisler (Vacek), 7. Vacek (Braniš, Formánek), 9. Voska, 12. Hradil (Nejedlý), 38. Cikánek (Nejedlý), 46. Maňas (Nejedlý, Pechar), 52. Synáč (Freisler, Nejedlý), 54. Dulovec (Synáč) – 2. Holeš (Burda, Florián), 11. Holeš (Florián, Kořánek), 12. Kočí (Herwig, Mareš), 15. Herwig (Florián), 39. Kratochvíl (Kočí, Herwig). Tresty: 12:12 + Freisler (Velké Popovice) a Burda (Vlašim) 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0.

Jan Jaeger (trenér HC Rytíři Vlašim): Byli jsme lepší, bohužel jsme prohráli. Celý zápas znehodnotil a nás velice poškodil hlavní rozhodčí Pavel Doubek. Namyšlený, arogantní a dál se raději vyjadřovat nebudu, protože se to do novin nehodí.

HC Žabonosy – BK Mladá Boleslav B 5:2 (2:1, 3:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 16. Mejzr (Kedršt, Smejkal), 20. Smejkal (Paroubek, Mejzr), 25. Hlaveš (Smejkal), 34. Hlaveš (Smejkal, Kedršt), 40. Kunášek (Nedbal) – 8. Mareš (Tregl, Zvolenský), 49. Tregl (Mareš). Tresty: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.

Jiří Honz (trenér HC Žabonosy): Začali jsme tlakem, ale bez gólu. Sami jsme první gól obdrželi, ale nezlomilo nás to, pokračovali jsme v ofenzivě a podařilo se nám odskočit na 5:1. Pátý gól jsme dávali 30 vteřin před přestávkou, byla to důležitá branka. Třetí třetinu jsme nehráli dobře, ale celkem jsme si to pohlídali. Jsme rádi za tři body.

HC Čáslav – SC Kolín B 8:2 (2:0, 1:1, 5:1)
Branky a nahrávky: 13. Hejný, 16. Borovanský (Barbora), 39. Barbora (Kůrka, Florian), 48. Sladký (Kůrka, Borovanský), 52. Hejný (Tomek), 52. Navrátil (Křišťan), 55. Sladký (Borovanský), 56. Hejný (Šilhan) – 35. Špinka (Spitzer), 56. Martínek (Kozák). Tresty: 4:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0.

Radek Smitka (trenér SC Kolín B): Bohužel jsme nenavázali na úterní výkon s Kralupy. Soupeř byl zkrátka lepší. My neproměnili nějaké šance v první třetině, kdy jsme za stavu 0:0 mohli jít do vedení. Bohužel jsme dostali smolný gól a pak jsme soupeři na druhý namazali. Ve druhé třetině jsme přebírali otěže, dali jsme na 1:2 a měli jsme víc ze hry. Soupeř nám ale v závěru třetiny ujel a dal na 1:3. Ve třetí třetině se nám nepodařilo nějakým způsobem výsledek zkorigovat a soupeř naše chyby potrestal. Výsledek vypadá tak, jak vypadá.

SK Sršni Kutná Hora – HC Poděbrady 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 23. Tvrdík (Beran, Švejda), 30. Rudolfský (Bašus), 52. Tvrdík (Švejda, Jelínek). Tresty: 6:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.

Jiří Kadlec (trenér SK Sršni Kutná Hora): Měli jsme horší vstup do zápasu. Dostali jsme se pod tlak, pak jsme navíc faulovali a šli do oslabení. Tam nás soupeř docela pozlobil, ale naštěstí jsme to přežili. Potom už jsme byli po celý zápas lepší. Konečně se nám povedlo dát gól tak, abychom vedli a nedotahovali. Musím vyzdvihnout výkon gólmana, který byl skvělý. I všichni hráči zabojovali, skákali do střel, když měl soupeř možnost. Parádní výkon.