BK Mladá Boleslav B - HC LEV Benešov 4:5 (1:1, 3:2, 0:2)

Lídr tabulky z Benešova se nadřel na výhru na úzkém hřišti posledního béčka Mladé Boleslavi, kde těsně zvítězil 5:4. Urputný duel s množstvím soubojů rozhodl pro Benešov minutu před koncem kapitán Holánek svým čtvrtým bodem v zápase (dva góly a dvě nahrávky).

Branky: 17. Kerda, 27. Mareš (Kerda), 33. Kerda (Mareš), 36. Rovný (Petržílka) - 15. Starec (Holánek, Holeš), 26. Holeš (Starec), 34. Holánek, 45. Holeš (Holánek, Starec), 59. Holánek (Sládek). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 4:2, 4:5.

HC LEV Benešov: Štěpánek - Korvas, Burian, Šmicr, Kotýnek, Císař, Bursík, Šobíšek - Starec, Holánek, Holeš - Sládek, Polesný, Babický - Janák, Fedoročko, Mrva - Hynek.

HC Rytíři Vlašim - HC Jesenice 8:4 (0:0, 3:3, 5:1)

Vlašim (devátá) si po debaklu v Benešově 1:7 spravila chuť na Jesenici (osmá), kterou porazila 8:4 až díky třetí třetině, kdy dala pět gólů.

„Oba týmy nastoupily v deseti plus dva brankáři," ukázal na kuriozitu trenér Rytířů Karel Dýcka a přidal: „Zápas byl vyrovnaný a ještě na začátku třetí třetiny jsme prohrávali 3:4. Potom jsme asi i díky lepší fyzičce skóre otočili, když v závěru hosté otevřeli hru. Zaplať pánbu, že jsme vyhráli. Jsou to pro nás důležité body, ke kterým nám pomohli i fanoušci."

V sobotu 19. listopadu hrají oba okresní týmy doma. Benešov od 17 hodin s Jesenicí a Vlašim od 17:30 se Slaným.