BENEŠOV – SLANÝ 6:7 SN

Gólová přestřelka začala již po sedmnácti vteřinách. Dva slánští hráči zbourali u mantinelu Babického, puk se dostal k Holánkovi, jenž ho naservíroval Burdovi, který se nemýlil. Hosty branka nerozhodila a netrvalo dlouho, Šelicha s Průchou dobře zakombinovali a bylo vyrovnáno. Hra se vyrovnala, šance byly na obou stranách, brankáři odolávali a jen Kubinčák propálil Štěpánka a dostal hosty do vedení.

To navýšil Lapáček na začátku druhé třetiny po úniku s Průchou a Kubinčák přidal z přesilovky čtvrtý gól. Holánek si snížil z dorážky, ale vzápětí Průcha přidal pátý gól a s Vodními lvy to nevypadalo dobře. Zvláště, když dva hráči faulovali a domácí šli na dvě minuty do tří. Oslabení ale přestáli. V závěru třetiny dostal podobnou příležitost i Benešov, kterou na začátku třetí části využil a díky Babickému s Burdou snížili na 4:5. Domácí góly nakopli, tlačili se do zakončení, ale místo vyrovnání procedil na druhé straně puk Kubinčák mezi Matouškem – 4:6. Jenže Vodní lvi to nepoložilo a v závěru dvěma góly kapitána Holánka srovnali. Nájezdy nakonec rozhodl v páté sérii slánský Průcha. "Kdybych tam byl, tak jsme nájezdy vyhráli," smál se po zápase zraněný Pavel Dvořák, který je při nájezdech jako ryba ve vodě a většinou je proměňuje.   

Branky a asistence: 0:17 Burda (Holánek), 30:33 Holánek (Jirků), 40:24 Babický (Svoboda), 41:54 Burda (Svoboda), 55:12 Holánek, 56.17. Holánek – 6:15 Průcha (Frolík, Šelicha), 8:04 Kubinčák (Banič), 20:49 Lapáček (Průcha), 27:04 Kubinčák, 31:13 Průcha (Vyskočil), 51:17 Kubinčák (Frolík), rozhodující nájezd Průcha. Rozhodčí: Doubek. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:1. Diváci: 60. Třetiny: 1:2, 1:3, 4:1 – 0:1.

Benešov: Štěpánek – Císař, Jirků, Šobíšek, Hron – Holánek, Burda, Babický, Starec, Hynek, Svoboda, Zach, Hořejší, Holeš.