JESENICE – VLAŠIM 6:3

Druhý den nastoupila Vlašim oslabená o zraněného Holadu (naražená ruka) a o zaneprázdněné Horálka a Kočího a tentokrát jí na zem srazily fauly, po kterých je dvakrát domácí potrestali a navíc přidali do konce první třetiny třetí branku. To defakto rozhodlo o druhé výhře Jesenice a následném postupu do semifinále. Vlašimští se sice snažili zápas zdramatizovat, ale více jak snížit na 5:3 se jim nepovedlo. Definitivní tečku udělala Jesenice šestou branku do odkryté svatyně.

„Rozhodla první třetina, kterou jsme prohráli 0:3, hlavně kvůli zbytečným faulům, po kterých jsme se vysilovali v oslabení a inkasovali z nich dva góly . Poté jsme sice snížili na 4:1 a 5:3, ale další šance neproměnili a šestý gól jsme dostali v power play," posteskl si trenér Vlašimi Josef Jeništa a dodal krátké zhodnocení sezony: „Celou sezonu jsme měli hroznou smůlu na zranění klíčových hráčů a ze začátku to s námi vypadalo všelijak, ale nakonec to dopadlo dobře."

Branky Benešova: Matějka 2, Jaeger. Rozhodčí: Doubek. Třetiny: 3:0, 1:1, 2:2.

Vlašim: M. Holánek – Martin Kakos, Jerman, Matějka, Herwig, Vondráček – Fiala, Martínek, D. Kucharčík, Jaeger, Dušek – Kotýnek, Michal Kakos, Košata, Vostřák, Kadlec.