Černošice – Jesenice 3:5
Domácí hýřili aktivitou zatímco hostům se příliš nedařilo. Přesto to byli hosté, kteří se dostali ve 2. třetině do dvoubrankového vedení, které udrželi až do konce utkání.
Branky: Staněk, Ottomanský, Dobiáš – Gron 3, Fára, Štíbr. Rozhodčí: Lukavský. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. Třetiny: 0:0, 1:2. 2:3.

Velké Popovice – Žabonosy 4:3 sn
Utkání velmi dobré úrovně, hrálo se rychle a slušně. Domácí v první části už vedli 2:0, ale hosté si nakonec vynutili nájezdy v nichž byli úspěšnější domácí.
Branky: Domácí branky ani další podrobnosti nehlásili (pokuta) – Turyna, Beňovský, Kozdera. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:1. Třetiny: 2:0, 0:1, 1:2.

Sp. Vlašim – HC Příbram 5:4 sn
Hosté úvodní vedení domácích otočili, vedli 3:2 a 4:3, ale domácí dokázali v 54. minutě vyrovnat na 4:4. Do konce utkání se už nic nestalo, a tak přišly nájezdy, v nichž přidal další bod Vlašimi Dušek.
Branky: Fedoročko 2, Máčala, Dušek + Dušek (nájezd) – Mácha, Cmunt, Černý, Pejsar. Rozhodčí: Hruška – Nevařil, Lohr. Vyloučení: 10:8. Využití: 1:2. Třetiny: 1:1, 1:2, 2:1 – 1:0.

UHK Lev Slaný – HK Kr. Dvůr 3:2 sn
Domácí mají úspěšnou sérii a chtěli v ní pokračovat i proti Kr. Dvoru. Jenže do vedení šli hosté a další branku mohli přidat při hře 3 na 5, ale místo toho Slaný v závěru třetiny vyrovnal. Po přežité přesilovce ve druhé třetině šli do vedení znovu hosté, ale domácí v téže třetině opět odpověděli. A protože v poslední třetině gól nepadl, přišly nájezdy, v nichž se nakonec radovalo Slaný.
Branky: Průcha, Novák, Novák (nájezd) – Novotný, Cífka. Rozhodčí: Jecelín – Holec, Macháč. Vyloučení: 5:5. Třetiny: 1:1, 1:1, 0:0 – 1:0.

Ml. Boleslav B – Rakovník 3:4 sn
Hosté už v 6. minutě vedli 2:0 a v 15. dokonce 3:0 a zdálo se, že zápas bude v jejich moci. Jenže po přestávce se střelecká přesnost z holí Rakovníka zcela vytratila. Domácí dokázali vyrovnat a vybojovat aspoň bod. V nájezdech se štěstí příklonilo zase na hole Rakovníka.
Branky: Christov, Fidrmuc, Kejmar – Klaus 2, Karel, Ambroz (nájezd). Rozhodčí: nehl. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:0. Třetiny: 0:3, 2:0, 1:0 – 0:1.

HC Poděbrady – HK Kralupy 2:3
Vyrovnané a dramatické utkání, ve kterém nakonec rozhodly o vítězství dvě branky hostů v poslední třetině. Domácí sice korigovali, ale to bylo od nich vše. Poděbrady si tak na druhý bodový zisk musí počkat.
Branky: Drahoňovský, Skokan – Šarše, Mašek, Frey. Rozhodčí: nehl. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:0. Třetiny: 0:0, 1:1, 1:2.

1. Jesenice 6 5 1 0 0 21:13 17
2. Slaný 6 4 1 0 1 26:13 14
3. V. Popovice 6 4 1 0 1 31:23 14
4. Králův Dvůr 6 3 0 1 2 21:21 10
5. Kralupy 6 3 0 0 3 19:19 9
6. Příbram 6 2 1 1 2 20:21 9
7. Ml. Boleslav B 6 2 0 2 2 25:26 8
8. Žabonosy 6 2 0 1 3 21:20 7