HC Jesenice – HC Příbram 11:3
Domácí udělili soupeři lekci z produktivity. Hosté hráli hokej jen 18 minut a to je proti tak zkušenému týmu, jakým Jesenice je, hodně málo. V prostřední části sice Příbram kousala, dokonce třetinu i vyhrála, ale poslední třetina byla znovu v režii Jesenice.
Branky: Gron 4, Stránský 3, Čermák, Vacek, Chludil, Martin Borovička – Tylich, Hrala, Peterka. Rozhodčí: Čáp – Frühauf, Ondráček. Vyloučení: 8:7. Využití: 0:1. Oslabení: 2:0. Třetiny: 5:1, 1:2, 5:0.

HC Zlonice – HK Králův Dvůr 4:10
Úvod patřil jednoznačně hostům, především pak druhé formaci, která si se soupeřem dělala co chtěla. Ve druhé části domácí srovnali, ale pak už se hrálo podle not Králova Dvora, který dokonce dosáhl na desítku.
Branky: Skružný, Zikmund, Doráček, Moutelík – Křesťan 3, Rendla 2, Matula, Mareš, Klimeš, Brodan, Vejvoda. Rozhodčí: Lukavský – Větrovský, Kučera. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:2. Třetiny: 1:3, 2:3, 1:4.

HK Kralupy – Sj. V. Popovice 4:6
Hrálo se ve svižném tempu, oba týmy si vytvořily hodně šancí. Domácí dlouho držel v naději svými zákroky brankář a po dvou třetinách dokonce vedli 4:3. Jenže třetí třetina se jim vůbec nepovedla.
Branky: Adámek, Šarše, Brinzej, Hošek – Medřický 2, Moravec 2, Braniš, Culka. Rozhodčí: Doubek – Hrčka, Doskočil. Vyloučení: 9:6. Využití: 2:1. Třetiny: 2:2, 2:1, 0:3.

Ml. Boleslav B – Sp. Vlašim 12:4
Jednoznačné vítězství domácího týmu, který bezezbytku splnil roli favorita. Navíc zaznamenal čtyři trefy z přesilovek.
Branky: Moc 3, Ficek 2, Klaban 2, Kristek 2, Vondrlík, Klikar, Bílek – Štětina, Matějka, Jaeger, Vostřák. Rozhodčí: Pokorný – Vodák, Zmeškal. Vyloučení: 12:18. Využití: 4:0.

HC Žabonosy – HC Rakovník 3:6
Domácí dlouho drželi nadějný výsledek, ještě po dvou třetinách prohrávali s favoritem jen o gól, když předtím vyrovnali na 2:2 a pro Rakovník byli hrozbou i v poslední části zápasu. Jenže ta se střelecká povedla Rakovníku nejlépe. Střelci se probudili a třemi brankami si definitivně zajistili vítězství a tři body.
Branky: Kozdera 2, Hnida – Hoffmann 3, Douda, Gebhart, Dolhý. Rozhodčí: Jecelín – Záhora, Holec. Vyloučení: 18:12. Využití: 0:2. Třetiny: 1:2, 1:1, 1:3.

HC Poděbrady – Lev Slaný 0:9
Domácí pro soupeře nebyli velkou hrozbou. V první třetině sice zahrozili v prvním střídání, ale od té doby převzal otěže Lev Slaný. V první třetině ještě domácí soupeři vzdorovali, ale v prostřední části během čtyř minut čtyřikrát inkasovali a bylo rozhodnuto. Poděbrady nedokázaly vstřelit ani čestný gól.
Branky: Frolík 2, Průcha 2, Šelicha, Lapáček, Eitler, Bečvář, Novák. Vyloučení: 6:9. Využití: 0:2. Oslabení: 0:1. Třetiny: 0:2, 0:5, 0:2.

1. V. Popovice 5 5 0 0 0  26:6   15
2. Jesenice 5 4 1 0 0  31:16  14
3. Králův Dvůr 5 4 0 1 0  25:13  13
4. Slaný 5 3 0 0 2  23:12   9
5. Kralupy 5 3 0 0 2  15:16   9
6. Příbram 5 3 0 0 2  22:24   9
7. Ml. Boleslav B 5 2 1 0 2  31:26   8
8. Rakovník 5 2 0 0 3  21:19   6