Milevsko – Benešov 5:4

Od začátku se hrálo útočně. Do vedení se dostali domácí Hejnou je dvojnásobné přesilovce. Jenže Vodní lvi rychle zareagovali a vyrovnání zařídil kdo jiný, než kapitán Kaňka a těsně před vypršením desetiminutovky strhnul vedení na stranu Benešova J. Verbík. Jenže domácí Müllerem využili další přesilovku. Do kabin ale odcházeli spokojenější hosté, když se podruhé v zápase trefil obránce J. Verbík – 2:3.

Ve druhé třetině se diváci branek nedočkali jenom kvůli špatné koncovce Vodních lvů.

Do třetí třetiny ale vlétli domácí jako uragán a mezi 43. a 49. minutou vsítili tři branky, na které stačil zareagoval jen pět minut před koncem Jonáš.

Branky a nahrávky: 4. Hejna (Hamerle), 14. Müller (Štych), 43. Nikodém, 48. Heřmánek (Müller), 49. Hájek (Štěrba) - 7. Kaňka (Verbík), 10. Verbík (Zeman), 18. Verbík (Kaňka, Jágr), 55. Jonáš (Kouba). Třetiny: 2:3, 0:0, 3:1.

HC Benešov: Matoušek - J. Verbík, Zeman, Jonáš, Kaňka, Jágr - Košatka, R. Verbík, Vacek, Burda, David - Kouba, Kouřil, Strnad, Starec, Burda.

Kvůli embargu od trenéra Jana Vobeckého (následek kritického vyjádření kouče Kolína Stanislava Bednáře na adresu Benešova pro Benešovský deník ze dne 18. prosince 2010 Benešov – Kolín 4:3) se hodnocení zápasů a dojmy z utkání od trenéra, vedoucího mužstva nebo hráčů HC Benešov nedočkáte.

V sobotu nastoupí Benešov v domácím prostředí v boji o první místo proti Jindřichovu Hradci.