Lev Benešov odehraje své utkání 21. kola na ledě soupeře. V neděli 13. února se od 14:45 představí na ledě Kolína. Jedná se o druhý vzájemný zápas této sezony a Benešov by rád navázal na výkon z poslední měření sil.

Benešov se s tímto soupeřem utkal na konci října a díky povedeným čtyřiceti minutám vedli Lvi 7:0 po dvou třetinách. Kolín ve třetí části pálil dvakrát přesně, a tak snížil porážku na 2:7. Ofenzivní sílu rozložil tehdy Benešov mezi více hráčů. Hned osm hokejistů si připsalo do statistik alespoň jeden kanadský bod. Ondřej Sládek, Michal Kaňka, Pavel Dušek a Dávid Kižlin měli na svém kontě tři body.

Hokejisté Vlašimi odehrají svůj víkendový zápas v domácím prostředí. V neděli od 17:30 hostí na svém stadionu Čáslav. Jedná se o druhý vzájemný zápas, ten první přinesl velké drama. V Čáslavi se Vlašim díky brankám Kucharčíka, Košťálka a Kratochvíla dostala do vedení 3:0. Ovšem domácí během šesti minut dokázali vyrovnat. Z kraje třetí třetiny využil přesilovku Bílek a Čáslav rázem vedla 4:3. Vlašimský Kratochvíl srovnal, ale pak vstřelil rozhodující branku domácí Navrátil. Přestřelku Vlašim nezvládla a padla 4:5.

„Rytíři netradičně v neděli přivítají v posledním domácím zápase základní části Gripeny z Čáslavi. Přijďte podpořit modrobílé v boji o další důležité body,“ zvou hokejisté Vlašimi své fanoušky na utkání.

Jaromír Jágr, muž mnoha rekordů a primátů. Pětkrát reprezentoval Česko na olympiádě
VIDEO: Ikonické branky Jágrovy kariéry. Legendární sólo či salutování v Naganu