Jako první z okresních týmů svůj zápas odehrají hokejisté Vlašimi. Ti v sobotu 11. Prosince nastoupí od 17 hodin na ledě Králova Dvoru. Poslední vzájemný zápas těchto dvou týmů se odehrál 10. Října 2020 a domácí Vlašim prohrála vysoko 3:11. Za Rytíře se tehdy trefili Adam Herwing, Jan Košťálek a Dominik Florián.

V neděli čeká hokejisty Benešova zápas ve Slaném. Tyto dva týmy se naposledy utkaly 10. října 2020 a domácí Benešov vyhrál zejména díky povedené druhé třetině 11:3. Úvod utkání ovšem nevyšel Lvům podle představ, po první třetině prohrávali 0:3. Pak jedenácti góly zničili svého soupeře. Za Benšov se tehdy trefili třikrát David Starec, Jakub Jedlička, Michal Holeš dvakrát a po jednom góly přidali Tomáš Rittig, Ondřej Fedoročko, Lukáš Holánek a Michal Kaňka. Zajímavostí je, že ani jeden ze čtrnácti gólů nepadl v přesilové hře.

V aktuální tabulce jsou hokejisté Benešova druzí s 25 body, pět bodů ztrácí na první Kolín B. Vlašim je čtvrtá a má 15 bodů, stejně jako pátá rezerva Mladé Boleslavi.

Barcelona po dvaceti letech neprošla ze skupiny Ligy mistrů.
Liga mistrů pohledem experta: Barcelona bude chybět, nejlepší byl Haller