OEZ LETOHRAD 6
HBT VLAŠIM 4

Letohradu vyšel skvěle vstup do zápasu, po deseti minutách vedl 3:0 a v 18. minutě 5:1. Jenže pak polevil, Vlašimští se začali prosazovat a brzy snížili střelecky disponovaným Šindelářem na 5:4. Domácí se ale vzpamatovali a ve 40. minutě Kormundou upravili na konečných 6:4.

„První třetinu jsme v neúplné sestavě nezvládli. Byli jsme pod obrovským tlakem a mohli dostat ještě více gólů. Potom jsme přeskupili řady a začali hrát na dvě lajny. Byli jsme lepší, stáhli skóre až na 5:4, ale k vyrovnání nám chybělo i trochu štěstí,“ dodal k zápasu kouč Vlašimi František Šindelář.

Branky: 4. a 40. Kormunda, 6. Nutil, 11. Kovář, 16. Kubeš, 18. Friml – 16., 24., 28. a 32. J. Šindelář. Střely: 52:27. Vyloučení: 3:10. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Diváků: 69. Rozhodčí: Koskuba, Barna. Třetiny: 3:0, 2:3, 1:1
HBT Vlašim: J. Dušek – M. Čičatka, Plaštiak, Blažek, Špale, Horálek, Křížek – P. Dušek, J. Šindelář, Horák, Máčala, V. Čičatka, Fris, Prštický, Hrubý