HC Benešov – Žďár nad Sázavou 6:4

Hosté se ujali vedení Dítětem, ale Benešov brzy srovnal z přesilové hry Kaňkou. V závěru třetiny šli opět do vedení hosté. Na začátku druhého dějství benešovský kapitán znovu srovnal při hře o jednoho muže více, jenže Žďár odpověděl dvěma brankami. Ve třetí třetině se Benešov prosadil čtyřmi trefami a mohl přidat i další, když při power play hostí zacinkal na tyč.

„Navázali jsme na špatný výkon z minulého utkání v Jindřichově Hradci. Soupeř se na nás výborně připravil, dobře četl naší hru, byl to pro nás těžký zápas. Jenže my jsme prohrát nechtěli. Před třetí třetinou jsme překopali celý mužstvo a přineslo to ovoce. Výborný výkon podal Kaňka. Po šesti vyhraných utkáních za sebou se nám teď nedaří, ale to padne na každé mužstvo,“ řekl po zápase trenér Benešova Jan Vobecký.

Branky: 12. Kaňka, 25. Kaňka (Zeman), 48. Burian (Kocman), 53. Kaňka (Jonáš), 54. Jonáš (Kaňka), 55. Kaňka (Jonáš) - 8. Dítě, 20. Kocan, 26. Vránek (Kotlík), 33. Kocan. Rozhodčí: Nečas. Vyloučení: 3/6 + 10. Využití: 2:0. Diváci: 200. Třetiny: 1:2, 1:2, 4:0. HC Benešov: Maláč – J. Verbík, Zeman, Kocman, Kaňka, Vacek – Kouba, R. Verbík, David, Holánek, Starec – Srdínko, Kouba, Jonáš, Bosas, Jágr. Střídali: 41. Burián a Strnad.