BENEŠOV – KOBRA PRAHA 4:5

Vstup do zápasu domácím nevyšel a než se rozkoukali prohrávali po samostatné akci Jakeše a střele Parise 0:2. Vodní Lvi se po deseti minutách vzpamatovali a podařilo se jim do přestávky vyrovnat, když střelu Srdínka dorazil do branky Medřický a těsně před odchodem do kabin skóroval ve vlastním oslabení Jágr.

V prostřední části si domácí získali respekt. Nejprve předvedl Srdínko dva ukázkové „hity“, aby v 28, minutě Havlíček vymetl pavouky v hostující svatyni.

Ve třetí části to již vypadalo, že Vodní Lvi dokráčí k výhře. Jenže mezi 50. a 52. minutou přišel zkrat a hosté třemi góly otočili stav na 3:5, na což stačil rychle zareagovat Holada, ale to bylo vše.

Branky a nahrávky: 14. Medřický (Srdínko, Drda), 20. Jágr (Zeman), 29. Havlíček (Verbík, Holánek), 53. Holada (Vacek) – 1. Jakeš, 6. Paris (Milfajt), 50. Boháček (Pohl), 51. Jakeš, 52. Slanina (Jakeš). Třetiny: 2:2, 1:0, 1:3.

V sobotu od 17 hodin Benešov přivítá druhé Řisuty.